Kepçe kulak ameliyatı 18'e 4 ay kalmışken bedava olunabilir mi?

tasaworxq

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Nisan ayında devlete gittim fotoğraf vs. çekti dedi biz sizi arayacağız. 18 olmama 4 ay var, sizce 4 ay içinde ararlar mı ya? Bedava olmak varken şansımı kaçırmak istemiyorum veya sizce hastaneye gitsem sorsam saçmalar mıyım?

Arkadaşlar merhaba , Nisan ayında devlete gittim fotoğraf vs çekti dedi biz sizi arayacağız. 18 olmama 4 Ay var sizce 4 ay içinde ararlarmı ya? Bedava olmak varken şansımı kaçırmak istemiyorum , veya sizce hastaneye gitsem sorsam saçmalarmıyım

Saçmalanacak bir durum yok hocam bilgi alıcaksınız yani , fakat devlet hastahanesinde olacaksanız doktoru ve orda ameliyat olanları iyi araştırın, sonra üzülmeyin.
Hocam araştırdım 🙏🏻 memnun yorumları var hocam bir de forumda gezinirken paralı yapıyor demişler devlet hastaneleri felan ama ben sorduğumda doktor bedava demişti

Hocam araştırdım 🙏🏻 memnun yorumları var hocam bir de forumda gezinirken paralı yapıyor demişler devlet hastaneleri felan ama ben sorduğumda doktor bedava demişti
Bedava olayını bilmiyorum yaşınız 18 den küçük olduğu için olabilir, bir rahatsızlıktan ötürü değilse estetik amaçlı ameliyatları SGK karşılamıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı