Cooler Master Masterbox PSU alınır mı?

İçindeki PSU bu:
Güzel PSU, sorun çıkarmaz. Bu arada 80+ sertifikasının korumayla alakası yok. Verimlilik sertifikası.

hocam koruma olarak değil de bronz gold plat serileri belirtilen gücün ne kadarını kullanabildiğiyle alakalı. korumaya kimse birşey diyemez ya kesintisiz güç kaynağı alacaksın yada kaliteli bir akım koruma prizi vs. kasaya gelecek olursak 650w ve 750w lık fazlasıyla sattım bir tane geri dönüş almadım. soğutma ve sağlamlık açısından önerebilirim.

aşağıya psulardaki 80+ mevzusunu açıklayan bir görsel bırakıyorum.

80 Plus.jpg

İçindeki PSU bu:
Güzel PSU, sorun çıkarmaz. Bu arada 80+ sertifikasının korumayla alakası yok. Verimlilik sertifikası.

Hocam bronz sertifikasını anlatmaya çalıştım ama anlatamamışım sanırım sizce alınır mı akım korumalı priz falan da alsam sistemi korur mu dediğim şekilde kesilmeler oluyor.

Hocam bronz sertifikasını anlatmaya çalıştım ama anlatamamışım sanırım sizce alınır mı akım korumalı priz falan da alsam sistemi korur mu dediğim şekilde kesilmeler oluyor.
Öyle çok tedirgin olmanıza gerek yok. Zaten yılda 3-5 kesinti fazla bir sayı değil. Bende de 80+ Bronze PSU var. Şu ana kadar 4-5 kere kesinti yaşadım ve bir sıkıntı olmadı. Yani alabilirsiniz, korur.

Öyle çok tedirgin olmanıza gerek yok. Zaten yılda 3-5 kesinti fazla bir sayı değil. Bende de 80+ Bronze PSU var. Şu ana kadar 4-5 kere kesinti yaşadım ve bir sıkıntı olmadı. Yani alabilirsiniz, korur.

Tamamdır teşekkür ederim.
@kadir öztekin07

Akım korumalı prizler kendilerini bile koruyamazlar. Kesintilere karşı line ınteractive bir UPS almanız gerekir. Onu da sistem bileşenlerinizin harcadığı güce göre seçmelisiniz.

Sistemde yer alan güç kaynağı seviye olarak iyidir.

Hocam önerebileceğiniz çok pahalı olmayan bir şey var mı 400 500 600 TL civarında falan buldum link atabilirim onlar sağlam mı ya da siz öneriri misiniz?

Hocam önerebileceğiniz çok pahalı olmayan bir şey var mı 400 500 600 TL civarında falan buldum link atabilirim onlar sağlam mı ya da siz öneriri misiniz?
UPS alacaksınız galiba. Önerim:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı