Cooler Master Masterbox TD500 alınır mı?

p500a kasası 360mm sıvı soğutma desteklemiyor nasıl oluyorda td500'den daha geniş oluyor onu anlamış değilim. Bazı bilindik youtube kanalları hava akışı olarak td500'ün gayet yeterli olduğunu söylüyor. Ses şiddeti olarak boşta 25 desibel diyorlar bence iyi gibi çok ses yaptığını söylüyorsun ama anliyamadım
Nerden bakıyorsun p500a'nın özelliklerine? Az zorlayıp Psu kapağını çıkarsan td500ü sokarsın p500a'nın içine 😁 Ben kullanmış biri olarak tavsiyemi verdim. İllede td500 alıcaksan o senin tercihin ama malzeme kalitesi konusunda phanteksin yanından geçemez coolermaster. Ses konusuna gelirsek td500 le ilgili yorumları okursan fanlarından nerdeyse herkes rahatsız.

Nerden bakıyorsun p500a'nın özelliklerine? Az zorlayıp Psu kapağını çıkarsan td500ü sokarsın p500a'nın içine 😁 Ben kullanmış biri olarak tavsiyemi verdim. İllede td500 alıcaksan o senin tercihin ama malzeme kalitesi konusunda phanteksin yanından geçemez coolermaster. Ses konusuna gelirsek td500 le ilgili yorumları okursan fanlarından nerdeyse herkes rahatsız.
Arkadaşın attığı model farklı galiba 280mm destekli gözüküyor orda. Önerdiğin kasa aşırı büyük benim o kadar büyük bir kasaya ihtiyacım yok. Arkadaşta td500 kasayı kullanıyor 360mm sıvı soğutma rahat takıldı diyor ramleri Corsair Dominator Platinum. 2. el bir ürün almak istemiyorum param buna yetiyor ses çok çıkartıyorsada yapcak bir şeyim yok zaten oyun oynarken kullanıyorum oyunun sesi kasanın sesini bastırıyor. Ürün elime ulaştığında görüşlerimi belirtirim. Yardımın için sağol iyi geceler.

Geri
Yukarı