Cooler Master MasterGel Pro alınır mı?

MX-4 > MasterGel Pro.

İkisi de iyi ancak MX-4 daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığın testi izlediğine emin misin ? Videoda tam tersini diyor da 😀
Arkadaşlar, size 2 sorum olacak.

1. Bu termal macun kaç gram? Hiçbir yerde bulamadım.

2. Bu macun almaya değer mi?

1- 3 küsür gram diye biliyorum. Tam 4 gram değil ama 4 grama oldukça yakın. (Edit: İnternette araştırma yaparak 3.9 gram olduğunu öğrendim yazayım dedim.)

2- Bence o fiyat fazla. O fiyata Mastergel Maker almıştım. Bence fiyatını da düşünürsek MX-4 daha mantıklı olur. Arada 1 dereceden az fark oynuyor ama MX-4 30TL kadar daha ucuz.

Son düzenleme:
Attığın testi izlediğine emin misin ? Videoda tam tersini diyor da 😀

1- 3 küsür gram diye biliyorum. Tam 4 gram değil ama 4 grama oldukça yakın. (Edit: İnternette araştırma yaparak 3.9 gram olduğunu öğrendim yazayım dedim.)

2- Bence o fiyat fazla. O fiyata Mastergel Maker almıştım. Bence fiyatını da düşünürsek MX-4 daha mantıklı olur. Arada 1 dereceden az fark oynuyor ama MX-4 30TL kadar daha ucuz.

F/p açısından MX-4'ü öneriyordu diye hatırlıyorum. Hemen hemen aynı değerleri veriyorlar zaten.

Attığın testi izlediğine emin misin? Videoda tam tersini diyor da 😀

1- 3 küsur gram diye biliyorum. Tam 4 gram değil ama 4 grama oldukça yakın. (Edit: İnternette araştırma yaparak 3.9 gram olduğunu öğrendim yazayım dedim.)

2- Bence o fiyat fazla. O fiyata MasterGel maker almıştım. Bence fiyatını da düşünürsek MX-4 daha mantıklı olur. Arada 1 dereceden az fark oynuyor ama MX-4 30TL kadar daha ucuz.

Yalnız bu benim link verdiğim macun 25 derece fark ettiriyor. Yani bu videodaki macunlardan kat kat daha iyi.

Geri
Yukarı