Cooler Master Masterkeys Lite L Fareden Ses geliyor

SlamGod

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Cooler Master Masterkeys Lite L klavye mouse seti aldım fakat mouse'u sallayınca sanki içinde boncuk varmış gibi bir şeyler sallanıyor. Durum normal midir yoksa garantiye yollamalı mıyım? Acil cevaplarsınız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Cooler Master Masterkeys Lite L klavye mouse seti aldım fakat mouse'u sallayınca sanki içinde boncuk varmış gibi bir şeyler sallanıyor. Durum normal midir yoksa garantiye yollamalı mıyım? Acil cevaplarsınız çok sevinirim.

Merhaba, Fb den sanırım sizinle görüştük, yazdığım gibi set olarak garantiye gönderin , farede belki kargoda çok tatıp tutmuşlarsa bir sorun olmuş olabilir, size yeni set verirlir.

Öncelikle garantiye göndermenizi öneririm zaten CM Türkiye'de yazmış. Size sormak istediğim birşey var. Bende 250-300 TL civarı mekanik klavye arıyorum fakat Cooler Master MasterKeys Lite L modelinin klavyesi çok hoşuma gitti ve almak istiyorum. Klavyenizden memnun musunuz? Gerçekten mekanik gibi hissiyat veriyor mu?

Öncelikle garantiye göndermenizi öneririm zaten CM Türkiye'de yazmış. Size sormak istediğim birşey var. Bende 250-300 TL civarı mekanik klavye arıyorum fakat Cooler Master MasterKeys Lite L modelinin klavyesi çok hoşuma gitti ve almak istiyorum. Klavyenizden memnun musunuz? Gerçekten mekanik gibi hissiyat veriyor mu?

Şuan Trigger Z de bir kampnayamız mevcut, Cherry MX brown switch, Tr layout , beyaz led. 199 tl

https://www.itopya.com/Cooler-Master-Trigger-Z-Mekanik-TK-Kablolu-Gaming-Turkce-Q-Klavye/

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı