Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB Kontrolü

EpicUp

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki sıvı soğutucudan var ama rengi sadece MSI X470 GAMING Plus anakartımın rengini MSI Mystic Light üzerinden değiştirince tek renk olarak değişiyor. Yani RGB'sini kullanamıyorum. Ayrı bir programı falan var mıdır? Ya da montajı mı yanlış yapıldı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Renk modlarını manual olarak değiştirmekten bahsediyorsanız kontrolcüyü değiştirin. Ondan önce kabloları kontrol etmekte fayda var. ML240L'nin kontrolcüsü.

Vatandan bana değiştirdiler şuan tuşlar düzgün çalışıyor. Benim ürünün ışıkları yanmıyordu Anakartın da RGB desteği yok (Z170 Pro.G Asus) kontrolcü arzalıymış.

Aynı problemler bende de var. İki program var. Biri açılmıyor diğeri ürününüzü bağlayın diyor algılamıyor. Ürünü taktığım daha ilk günde ne olduysa fan ışıkları ne kontrolcü ile nede anakart üzerinden tamamen kapanmıyor mesela. Koyu mavi de kalıyor kapalı hali.

Aynı problemler bende de var. İki program var. Biri açılmıyor diğeri ürününüzü bağlayın diyor algılamıyor. Ürünü taktığım daha ilk günde ne olduysa fan ışıkları ne kontrolcü ile nede anakart üzerinden tamamen kapanmıyor mesela. Koyu mavi de kalıyor kapalı hali.
Ben anakartın rengini değiştirdiğimde değişiyor sadece rengi. Anakartta'da rgb değil led olduğu için gökkuşağı gibi efektler olmuyor. Tek renk çalışıyor mecbur..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı