Cooler Master MasterPulse Pro vs. Roccat XTD 5.1 Analog

Tugra B

Hectopat
Daha fazla  
Başlık net. İkisi arasında kaldım. Roccat gerçek 5.1 deniyor. Fakat benim için mikrofon çok önemli ve Cooler Master bu konuda Roccat'ten daha iyi. Sanal 7.1 ve gerçek 5.1 ne gibi artılar sağlar oyunda? Cooler Master düşünüyorum ne gibi eksikleri olur?

Not: Google'a yazarken analog olduğuna dikkat ediniz. Çünkü digital diye bir sürümü daha var ve o daha pahalı fakat mikrofonu daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofon kalitesi sizin için en önemli ekten ise MSI DS502 ya da Hyperx Cloud 2 modellerinden birini öneririm. İki modelin mikrofonu da yayıncılık için uygundur.

Başlık net. İkisi arasında kaldım. Roccat gerçek 5.1 deniyor. Fakat benim için mikrofon çok önemli ve Cooler Master bu konuda Roccat'ten daha iyi. Sanal 7.1 ve gerçek 5.1 ne gibi artılar sağlar oyunda? Cooler Master düşünüyorum ne gibi eksikleri olur?

Not: Google'a yazarken analog olduğuna dikkat ediniz. Çünkü digital diye bir sürümü daha var ve o daha pahalı fakat mikrofonu daha iyi.

Merhaba , MasterPulse Pro 7.1 incelememiz bu hafta Technopat'ta yayınlanacak bence biraz bekleyin karar için.

Mikrofon kalitesi sizin için en önemli ekten ise MSI DS502 ya da Hyperx Cloud 2 modellerinden birini öneririm. İki modelin mikrofonu da yayıncılık için uygundur.
Ya şimdi baktım da Gameekstra'da indirim vardı. Ama vardı. Çünkü HyperX Cloud2 stoklarda kalmamış. Bu yüzden neredeyse tam olarak MasterPulse'a yöneldim. Fakat stoklara gelirse HyperX CloudII alıcam.

Merhaba , MasterPulse Pro 7.1 incelememiz bu hafta Technopat'ta yayınlanacak bence biraz bekleyin karar için.
Kesinlikle harika olur. Piyasada henüz doğru dürüst bir inceleme falan var. İyi bir inceleme gerekli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı