Cooler Master MasterSet MS120 vs Razer Cynosa Chroma

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7

Bu ikisi arasında kaldım. Razer'in ışıklandırması çok hoş. Özellikle Razer Synapse ile ışıklandırmasını kendimiz ayarlayabiliyoruz ya mükemmel. Ancak MasterSet'de hem fare de var hem de "Mem-chanical" anahtarlar kullanılıyor. Biraz araştırdım bu mem-chanical anahtarlar CM MasterKeys Lite'dekinden de farklı ve daha kaliteli. Ancak Razer ışıklandırması cezbediyor. Çok hoş duruyor. Tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masterkeys Lite L ile arasında ne fark var? Işıklandırması daha iyi, malzeme kalitesi, mem-chanical yapısı farklı ama aradaki fiyat farkı Amazon'da 5 dolar. 5 dolara bu kadar fark ediyor mu ki?

Bir de MS120'nin Türkiye fiyatı ne olur sizce?
@Cooler Master Türkiye

Masterkeys Lite L ile arasında ne fark var? Işıklandırması daha iyi, malzeme kalitesi, mem-chanical yapısı farklı ama aradaki fiyat farkı Amazon'da 5 dolar. 5 dolara bu kadar fark ediyor mu ki?

Bir de MS120'nin Türkiye fiyatı ne olur sizce?
@Cooler Master Türkiye
Henüz gelme durumu olmadığı için fiyat veremiyorum ama MS120 nin switchleri clicky dediğimiz sesli switch. En büyük farkı bu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı