Cooler Master MB511 600W PSU nasıldır?

MB511 kasa çok güzel, ben de kullanıyorum. Ancak içindeki 600W'lık güç kaynağı pek kaliteli değil. @Mustafafnt'nin de dediği gibi, daha iyi parçalar bulunabilir.

Şu iki ürüne bakabilirsiniz,

Alternatif kasa,

Hocam kasa içerisinde Elite V3 600W PSU model PSU kullanılıyor diye biliyorum.%75 verimliliği var diye biliyorum. Bütçenizi söylerseniz daha iyi kasa+PSU önerisi yapabiliriz.
MB511 kasa çok güzel, ben de kullanıyorum. Ancak içindeki 600W'lık güç kaynağı pek kaliteli değil. @Mustafafnt'nin de dediği gibi, daha iyi parçalar bulunabilir.

Şu iki ürüne bakabilirsiniz,

Alternatif kasa,
Kronik sorunlu olduğunu duydum. Coil Whine gibi... Elite V3 600W.

MB511'in mesh versiyonu gayet güzel. Fakat içindeki PSU, kasa kadar güzel değil. Elite V3 serisi, Cooler Master'ın giriş seviyesi, kalitesiz bir serisi olarak geçiyor.
Aslında başka bir kasayla ilgileniyordum ama bunun fiyatı daha makul geldi. Aradaki fark 200TL’den fazla. Evladiyelik bir PSU arayışında değilim fakat, ilgili PSU’nun çok sesli çalıştığını da söylemişler. Sanırım çok sağlıklı bir PSU değil. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Malesef başka seçeneğim yok. Zira sistemi hazır şeklinde alacağım.

İlgilendiğim diğer kasa:​
THERMALTAKE Versa J24 RGB 650W 80+ Tempered Glass Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Yeni konular

Geri
Yukarı