Cooler Master MB511 vs MB520

Merhaba arkadaşlar iki tane kasa buldum. Fiyatları indirimde hangisinin hava akışı daha iyidir? Bu kasalarda ki PSU'lar kaliteli mi?

R5 3600 ve RX 5700 XT sistem için kullanılacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesh panel hava akışı açısından daha iyidir. Kendim MB511 modelini kullanıyorum ve memnunum.

Güç kaynakları ise standart Cooler Master güç kaynakları, avantajı veya dezavantajı yok.

Aynı kasayı satın aldım 3 seferde içerisinden çıkan PSU sorunlu cikti. Boş beleş yorum yapmadan adam gibi sorabilirsiniz. Çocuk olduğun belli.
2 defa sorunlu çıktıysa neden 3. defa alıyorsunuz peki? Çok beğendiğim bir söz var ''Aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklemek aptallıktır''. Şimdi hakaretinizden dolayı raporladım, iyi günler.
@cool Raporladım, Everest'i kötü bir ürün olduğu için örnek verdim. İçerisindeki PSU kaliteli anlamında. Tartışmaya girmeyeceğim. Hakaretlerinizden dolayı rapordım zaten. 2 kelime ezberleyerek gelmedim, buna emin olabilirsin. Evet her ürünü alıp inceleyecek param olmadığı için de bilgili insanların çektiği videolardan ve insanların deneyimleri sayesinde bir şeyler öğreniyorum. İyi günler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı