Cooler Master MH530 vs Arctis 3

Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Biraz daha araştırma yapacağım bana çok yardımcı oldunuz. ALLAH razı olsun İnşAllah alacağım kulaklık hasarlı falan gelmez :D.
Fena değil ancak MH530 tercih ederdim yerine.
İmzamdaki steam linkinden de göreceğiniz üzere 720 saat PUBG, 1250 saat CSGO sürem var. Bir gün bile ses kasmada problem yaşamadım. Bu fiyat bandında alacağınız hiçbir kulaklık sizi üzmeyecektir ancak MH530 oyunun yanı sıra müzikte de oldukça başarılı olduğu için tercihimi bu yönde yapmıştım.
Peki mikrofonu nasıl? Sadece ses değil mikrofon da önemli. Ses kartım yok malesef o yüzden kaliteli bir mikrofon istiyorum. Eğer ucuza bildiğiniz güzel ses kartları varsa önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Biraz daha araştırma yapacağım bana çok yardımcı oldunuz. ALLAH razı olsun İnşAllah alacağım kulaklık hasarlı falan gelmez :D.

Peki mikrofonu nasıl? Sadece ses değil mikrofon da önemli. Ses kartım yok malesef o yüzden kaliteli bir mikrofon istiyorum. Eğer ucuza bildiğiniz güzel ses kartları varsa önerebilir misiniz?
Mikrofon çevresel sesleri de alıyor. Odanda yalnız konuşuyorsan sorun yaratmaz bence ama mikrofon senin için çok önemli ise başka kulaklıklara göz atmalısın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı