Cooler Master MH670 bağlantı yerinden kırıldı

WhyLaen

Hectopat
Daha fazla  
Bana bundan oldu @Cooler Master Türkiye 😢
Yaklaşık 6 aydır severek kullandığım kulaklığımı bugün masadan elime alırken bir çıtırtı sesi geldi ve kırıldığını fark ettim. Sol kulaklıkta meydana gelen bu durum sağ kulaklığın da başına gelecek gibi. Fotoğraflarda görüldüğü gibi gizli gizli aynı yerden çatlama söz konusu. Garanti kapsamına girer mi bilmiyorum ama kulaklığı hiç ezmedim veya zorlamadım.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 159
  • 2.jpg
    2.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 156
  • 3.jpg
    3.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 146
  • 4.jpg
    4.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 139
  • 5.jpg
    5.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 150
Bana bundan oldu @Cooler Master Türkiye 😢
Yaklaşık 6 aydır severek kullandığım kulaklığımı bugün masadan elime alırken bir çıtırtı sesi geldi ve kırıldığını fark ettim. Sol kulaklıkta meydana gelen bu durum sağ kulaklığın da başına gelecek gibi. Fotoğraflarda görüldüğü gibi gizli gizli aynı yerden çatlama söz konusu. Garanti kapsamına girer mi bilmiyorum ama kulaklığı hiç ezmedim veya zorlamadım.
Bana da aynısı oldu demekki seride hata var.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-06-01 at 07.35.54.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-01 at 07.35.54.jpeg
    129,3 KB · Görüntüleme: 70
Servise gönderirken durumu iyice anlatıp sizden dolayı olmadığını belirtir ve başkalarında da olduğunu anlatırsanız değişim verirler muhtemelen, servis elinde yedek parça vesaire bulundurmadığı için değişim ya da para iadesi önerecektir. Ben mikrofonu bozduğum için göndermiştim, ellerinde yedek parça bulunmadığından dolayı direkt değişim ya da iade dediler.
Ancak ürünün seri numarasını not alın, servisten seri numarası ile takip yapacaksınız.

Servise gönderirken durumu iyice anlatıp sizden dolayı olmadığını belirtir ve başkalarında da olduğunu anlatırsanız değişim verirler muhtemelen, servis elinde yedek parça vesaire bulundurmadığı için değişim ya da para iadesi önerecektir. Ben mikrofonu bozduğum için göndermiştim, ellerinde yedek parça bulunmadığından dolayı direkt değişim ya da iade dediler.
Ancak ürünün seri numarasını not alın, servisten seri numarası ile takip yapacaksınız.

Seri numarasını almadan yolladım maalesef :/

Edit: Aklıma geldi CM fanzone kaydı yapmıştım seri numarasını oradan aldım simdi 😊

Eğer kullanıcı hatası denilirse bu mesajınızı onlara iletirim. Size de geçmiş olsun yolladınız mı garantiye ?
Yolluyorum yarın kurye gelecek. Konuştuğumda fiziksel hasar olduğu için yüksek ihtimal iade olmaz ama duruma göre iade,değişim ya da ücretli tamir veya ücretsiz tamir edilir dedi. İşte fiziksel hasar var ama herkeste aynı noktadan kırılıyor. Bu da bu serinin o parçasında bir sıkıntı var demektir. Umarım bu süreci tüketiciyi anlayacak ve yardımcı olacak bir tavırda yönetirler. Bir tane kulaklık için 2 ay uğraştırmazlar umarım. Bu da benim gelecekte alacaklara tavsiye edip etmeyeceğimi etkileyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı