Cooler Master MH703 Kulakiçi Oyuncu Kulaklığı - Resonar Efsanesi Geri Geliyor

Cooler Master Türkiye

Cooler Master
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam Arkadaşlar,

Bugün forumlarda gezmenin yanı sıra ufak bir ön tanıtım yazısı oluşturmak istedim. Öncelikle belirtmek isterim ki, bu yazımızda size sadece ürün özelliklerini anlatırken, objektif bir şekilde kişisel yorumlarımı belirteceğim. İyi veya kötü yorumların tamamı size kalmış. Sadece Cooler Master Pazarlama Müdürü olarak bu sefer sizlere ürün özelliklerini anlatmak, varsa sorularınızı cevaplandırmak için böyle bir yöntem deniyorum diyebiliriz.

Öncelikle kulaklığımızın kutu tasarımına ve kutu içeriğine resimler ile kısa bir bakış atalım. Sadece ön ve içini görüyorsunuz. Kutunun arka kısmında burada anlatacağım bilgiler daha kısa şekilde anlatılmış.

373771

Kutu içeriğinden;
1 adet taşıma kabı
1 adet çift jack dönüştürücü
2 adet farklı boyutta kulaklık ucu çıkıyor.
Kişisel olarak bu taşıma kabına yer veren markaların ürünlerini çok beğeniyorum. Çünkü bunlar yüksek fiyat ödediğimiz ürünler ve insan hem kendini özel hissetmek isterken hem de zengin içerik ile tatmin olmak istiyor.

373773

Üründe toplamda 3 farklı kulak ucu silikonu bulunuyor. S, M ve L olarak kendinize uygun silikonu seçerek daha rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

373774

Kulaklık kısmına geldiğimizde ise ürün tam olarak aşağıda ki gibi görünüyor. Efsane Resonar modelimizden biraz daha farklı. Kulaklığın üzerinde "Hexagon" logomuz yer almakta. Gri-Siyah ağırlıklı tasarım biraz daha şık görünmesini sağlıyor. 3.5mm jack girişi MH703'de Resonar modelimizden farklı, L şeklinde geliyor. Kulaklığımızın kablosu örgülü ve ince bir yapıya sahip. Kulaklık kontrolcüsünün üzerinde herhangi bir işaret bulunmuyor. Tek tıklama yönü ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca bu kontrolcü üzerinde kulaklığın mikrofonu bulunuyor. Kablo uzunluğumuz ise 1.3m. Tıklama kombinasyonları aşağıda ki gibidir;

1 Tık: Oynat/Durdur, Çağrıyı Aç/Kapat
2 Tık: Sıradaki Parça
3 Tık: Önceki Parça

Kişisel kullanım deneyimlerimi aktarmam gerekir ise;
İnce ve örgülü kablo benim için herhangi bir sıkıntı yaratmadı. Aksine dolanmaları biraz daha az yaşadığımı söyleyebilirim. 3.5mm jack girişinin L veya I şeklinde olması bu yaşıma kadar beni pek ilgilendirmedi açıkcası. O yüzden jack girişi kullanım alışkanlığınıza göre sizi memnun veya memnuniyetsiz bırakabilir.
373775

Kulaklığımız ses kalitesini, 10mm neodimyum sürücülerden alıyor. Frekans aralığımız 20-20.000Hz, Empedans, 16ohm, Hassaslık 100dB ± 3. Özellikler kısmını çok uzatmamak için burada bırakıyorum. Daha detaylı özelliklere bakmak isteyen okurlar, yazının sonuna bırakacağım ürün linkine tıklayarak inceleme sağlayabilir.

Dipnot: Açıkcası ses konusunda çok iyiyim diyemem. O yüzden bu kısma çok değinmiyorum ki yanlış bilgilendirmeler yapmayayım. :) Ama kulaklığı oyun ve müzik için test ettiğimde beni tatmin etti. Açıkcası çok beğendim diyebilirim(Tamamen objektif olarak).
373778

Zamanında Resonar kulakiçi modelimiz çok beğenilmişti. Hatta tekrardan ülkeye getirmeye çalıştık ama maalesef getiremedik. Umarız MH703 modelimiz dikkatinizi çekmiştir ve beğenmişsinizdir. Zira çağımızda "Mobil Oyun" sektörü günden güne büyümeye devam ederken, özellikle FPS oyunlarında mobil oyun içinde iyi ekipmanlar almak gerekebiliyor.

Cooler Master MH703 Ürün Sayfası

Umarım sizlere yanlış bilgi aktarmadan, tamamen objektif bir şekilde yazımı sonlandırabilmişimdir. :) Okuduğunuz için teşekkür ederim.
İyi Forumlar

-Ebubekir HATIL

Dosya Ekleri

• MH703-1.jpg
    MH703-1.jpg
    235,1 KB · Görüntüleme: 53

Geri
Yukarı