Cooler Master MH752 düşük ses

Benim aldığım ses boğuk ve rahatsız edici maalesef. Bu aldığım 4. kulaklık ve hepsinde aynı problemi yaşıyorum. Kendi ses kartları olmasına rağmen böyle bir durum var. Nasıl çözülmeli inanın bilmiyorum. Format falan mı atsam bilemedim ama. Bileceğini düşündüğünüz kişileri etiketler misiniz? @Cooler Master Türkiye Siz de bakar mısınız konuya?
@MisakiTaro hocamın fikri olabilir.

Sesler gerçekten çok rahatsız ediyor kulağım ağrıdı diyebilirim. Oyunlarda ise birbine giriyor. Ve ses kasmak gerçekten çok zor. Çok övülen bir kulaklık olduğu için tercih etmiştim fakat sonuç maalesef ki hüsran. :(
Deneme şansınız varsa başka bir cihazda deneyin, artarda 4 kulaklıkta sorun olması çok düşük bir ihtimal.

Deneme şansınız varsa başka bir cihazda deneyin, artarda 4 kulaklıkta sorun olması çok düşük bir ihtimal.
Mobil geçerli olmaz değil mi? Çünkü farklı ses kartları kullanılıyor. En erken başka bir bilgisayarda cuma günü test edebilirim. Ama önemli olan benim bilgisayarımda ne sorun olduğu. Gerçekten hiç mi bilen yok bu problemi? Çok moralim bozuk. :(

Mobil geçerli olmaz değil mi? Çünkü farklı ses kartları kullanılıyor. En erken başka bir bilgisayarda cuma günü test edebilirim. Ama önemli olan benim bilgisayarımda ne sorun olduğu. Gerçekten hiç mi bilen yok bu problemi? Çok moralim bozuk. :(
Hem telefona jak ile bağlayın hem bilgisayara jak ile bağlayın, ses kartında mı sorun anlarsınız.

Hem telefona jak ile bağlayın hem bilgisayara jak ile bağlayın, ses kartında mı sorun anlarsınız.
Ses kartı ile sesler daha berrak ama çok daha az. ALC1200 ses kartına sahibim. Dün güncelleme yaptım ve diğer kulaklığımın (ses kartsız olanın) sesi boğuk olmaya başladı. Sürücü sorunu olabilir ama ALC1200 için eski sürücü bulamıyorum.

Telefonda nasıl?
Çok çok az. %10 bile denebilir. Emin olun 5 liralık kulaklık çok daha iyi ses verir. Bilgisayarda ise sesler rahatsız edici ve boğuk. Oyunlarda ise silah sesleri boğuk olduğu için aşırı rahatsız edici. Adamların nereden geldiğini anlayamıyorum. Sesler birbirine çok giriyor. Yaklaşık 2 aydır bu sorunla baş ediyorum ve artık gına geldi. Eski kulaklığım Cloud Stinger hepsinden çok daha iyi ve yüksek ses veriyordu. Bugüne kadar 2 Pro X, 1 Alpha S ve MH752 aldım ve hepsinde neredeyse aynı sorunla karşılaştım. Ya gerçekten çok kötü bir şans. Ya da talihsiz bir sürücü hatası. Yok mu arkadaşlar bu sorunu çözebilecek kişiler. Sizler ne düşünüyorsunuz? @TÇB @Akkuşlu @Samotne Ciasteczka @SideWinder @Tim @MF

Merhaba,

Pro X, Alpha S ve MH752. 3 Modelde çok iyi kulaklıklar ve üçününde size problemli olarak gelmesi gerçekten çok düşük bir ihtimal. Öyle bir şey olduysa çölde deve misalinin bile ötesine geçebilir şansınız :(. Sorun bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olabilir veya sürücüler vs çakışıyor olabilir.

Merhaba,

Pro X, Alpha S ve MH752. 3 Modelde çok iyi kulaklıklar ve üçününde size problemli olarak gelmesi gerçekten çok düşük bir ihtimal. Öyle bir şey olduysa çölde deve misalinin bile ötesine geçebilir şansınız :(. Sorun bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olabilir veya sürücüler vs çakışıyor olabilir.
Cooler Master kalitesine diyecek yok fakat, telefonda da aynı sorunu yaşamak. PC kaynaklı olmadığını gösterir. Bu ürün sonuçta insan yapımı. İlla hata olabilir.
Ürün kaynaklı olabilir. Başka bilgisayarlarda deneyin. Gene aynı sonuç ise, garantiye vermenizde fayda var.

Geri
Yukarı