Cooler Master MK 110 alınır mı?

Tuş hareketi fazlaymış derken?

Alttan falan değil nerede gördüyseniz yanlış görmüşsünüz. Arkadaşımda Masterkeys Lite vardı ve ışıkları kapatınca cıvıl cıvıl oluyordu. Bu da onun yenilenmiş versiyonu gibi bir şey. Bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Tuş hareketi fazlaymış derken?

Alttan falan değil nerede gördüyseniz yanlış görmüşsünüz. Arkadaşımda Masterkeys Lite vardı ve ışıkları kapatınca cıvıl cıvıl oluyordu. Bu da onun yenilenmiş versiyonu gibi bir şey. Bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Yok ben demiyorum onu. İnceleme videolarında ve kullanıcı yorumlarında söylüyorlar. Öteki söylediğim ise tuşun gidip geldiği alan fazla uzunmuş ve biraz da sert olduğundan uzun kullanımda yoruyormuş.
Yok ben demiyorum onu. İnceleme videolarında ve kullanıcı yorumlarında söylüyorlar. Öteki söylediğim ise tuşun gidip geldiği alan fazla uzunmuş ve biraz da sert olduğundan uzun kullanımda yoruyormuş.
Yani üstten bakınca sorun yokmuş ama normal kullanımdan tuşlar pek okunmuyormuş alttan aydınlatma olduğu için. Yani tam alayım dedim yine bunun da bir sürü gömeninin olduğunu gördüm bir kararsız kaldım. Bayadır bir klavye arayışı içindeyim ve sırf bu kullanmadan gömenler yada atıp tutanlar yüzünden bir türlü karar verip alamadım. Siz bu sorunların olmadığından emin misiniz?
Yerine G213, HyperX alloy Core ve mekanik olarak K552 seçebilirsiniz.
Blue switch istemiyorum sesi çok fazla oluyor.

Geri
Yukarı