Cooler Master MK110 279 TL

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
İddia ediyorum ki bu fiyattaki mekanik klavyelerden daha iyi hissiyatı vardır bu ürünün. Bende bir önceki modeli var ve incelemesini yapmıştım. Yıllardır kullanıyorum hala ve mekanik klavye kullansam bile bunun kadar iyi olmuyor o Outemu anahtarlılar. :D Klavye düşünen varsa alabilir demiyorum, kaçırmasın diyorum.

İncelemeyi paylaştım altta. İncelemedekiyle bu ürünün farkı alttaki logo ve kenarında da aydınlatma var. Bir de daha yeni tabi.

1622735702766.png

Önceki modelin incelemesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yaklaşık 1 senedir bu ürünü kullanıyorum gerçekten hissiyatını ve kalitesini çok beğeniyorum. Bana yeterli tabii daha üst seviye klavye isteyenler olacaktır. Zevkler ve renkler tartışılmaz. :)

20 TL konup, Blue Switch alınabilir bence. Mekanik hisliyi pek sevmiyorum.
Dostum 20 TL daha verip alacağın mekanik klavyeden daha iyi hissiyatı olduğu konusunda ısrarcıyım.

Keşke 60 TL olan klavyeyi almasaydım bunu alırdım en azından. Onun ne olacağı da belli değil. :(

Hocam bu arada link alabilir miyim?

Mavi mekanikler kadar çıkarmıyor. Ama laptop klavyesi gibi de değil. Normal sesli diyemem hani bir tık yüksek sayılır.
Zaten laptop klavyesi kadar sessiz olmasını beklemiyorum, klavye sesi benim için cidden önemli ve almayı düşündüğüm klavyelerin ses seviyelerini anlamakta da güçlük çekiyorum. Bu attığınız site hangisi bu arada?

Zoccoshop güvenilirdir. Cooler Master da paylaşıyordu. Ses kullananı rahatsız etmez bence ama yanınızdakileri rahatsız edebilir. Ancak hissiyatı çok iyi.

Kusura bakmayın linki unutmuşum: Cooler Master MK110 Türkçe RGB Mekanik Hisli Gaming Klavye « Oyuncu Ekipmanları | Zoccoshop
Keşke 60 TL olan klavyeyi almasaydım bunu alırdım en azından. Onun ne olacağı da belli değil. :(

Hocam bu arada link alabilir miyim?
Onun iadesi gelir hocam.

Geri
Yukarı