Cooler Master MK110 RGB TR Masterkeys Lite V2 vs Gamepower Warlock

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
Bu klavye mi almak mantıklı Cooler Master MK110 RGB mekanik hisli TR Masterkeys Lite V2 Gaming yoksa Gamepower Warlock kırmızı Switch mekanik klavye mi almak mantıklı?

Bu klavye mi almak mantıklı Cooler Master MK110 RGB mekanik hisli TR Masterkeys Lite V2 Gaming yoksa Gamepower Warlock kırmızı Switch mekanik klavye mi almak mantıklı?
Gamepower'ın o ürünü genel olarak sıkıntılı.Kullananların çoğu "bu tuş çalışmıyor, 1 ay önce aldım q ve e'ye aynı anda bastığımda çalışmıyor" gibi şeyler söylüyor.

Cooler Master ile ilgili bir bilgim yok fakat 300 liraya bence değmez.

300 lira bandında mekanik klavyelerin birisi iyi çıkıyor birisi kötü çıkıyor malesef.

Mesela Gamepower OGRE alan birisi çok mutluyum 1.5 yıldır kullanıyorum diyor.
Diğer kişi ise 2 ayda bozuldu diyor.
Gamepower OGRE kullananların bozuldu gibi sıkıntıları çektiğini pek görmedim ama sonuçta Gamepower bu ne olacağı belli olmaz.

Ha bir de gereksiz Gamepower nefreti olup saçma saçma klavyeleri önerenler görüyorum.İsmi Gamepower değil diye Gamepower kalitesinde klavyeler öneriyorlar tam bir saçmalık örnek olarak;

Trust GXT 980'i önerenleri görüyorum bu klavyede Gamepower'ın switchleri ile aynı switchler bulunuyor ve aynı sorunlar görülüyor.Ayrıca herhangi bir bilek desteği bulunmuyor ve bilek desteği mekanik klavyelerde bence gerekli çünkü bilek desteksiz kullanımda tuşlar yukarıda kalıyor.

Sıfır sıkıntılı bir klavye kullanmak istiyorum dersen bütçeni arttırman lazım malesef.

300 lira bandında Gamepower OGRE diğer klavyelere göre önde.Ama bir sıkıntı yaşadığında müşteri hizmetleri bulman zor.

Mekanik hisli klavye önerin var mı mekanik almaktan vazğeçtim çünkü dediğin gibi parayı arttırmak lazım onun için saatlerce oyun oynayan biri yani gamer değilim. Mekanik hisli önerin varsa söylersen sevinirim Game Booster markası var o nasıl sence veya başka önerin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı