Cooler Master ML120 V2 soğutucu nasıldır?

Daha fazla  
İşlemcim 11400F öncesinde fan soğutucu kullanıyordum 3 tane fanlı olan 6 bakır borulu bir fanlı soğutucu kullanıyordum fakat çok ses yapıyordu, her zaman gittiğim bilgisayarcı abi bana tavsiye olarak 0 soğutucu kullanmamı tavsiye etti daha önce ön yargım vardı ekran kartlarına falan su sıçradığına dair videolar izlemiştim, fakat bu sistemi kullanmamı tavsiye etti. Ben de açıkçası biraz ön yargılı olsam da sıvı soğutmaya merakım olduğu için kabul ettim bu firma nasıl fanı çok ses yapar mı mesela soğutması nasıldır bu tarz yorumları merak ediyorum eğer kullanan varsa fikirlerini söylerse sevinirim.

Sıfır fiyatına değmez tam bütçeniz nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıfır fiyatına değmez tam bütçeniz nedir?
1300 TL ama bilgisayarcıya siparişi verdirdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yemin ediyorum bu soğutma sistemlerindeki sesten bıktım, sivi akması gibi bir sorun oluyor mu,bu sistemde?

Son düzenleme:

Yemin ediyorum bu soğutma sistemlerindeki sesten bıktım, sivi akması gibi bir sorun oluyor mu, bu sistemde?

Onun hakkında bilgim yok ama benim tercihim kaliteli bir kule tipi soğutma.

Ayrıyeten ML120 serisinden daha iyi soğutur kule tipi soğutucular ve fiyatları da daha düşük genelde Cooler Master ML serisi çok iyi performans vermiyor ve tercih edilmiyor formlara dayanarak söylüyorum.

ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu (Random Spectrum Lighting) Fiyat bunu öneririm ben internette videoları var gayet yeterli soğutucu.

ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu (Random Spectrum Lighting) Fiyat bunu öneririm ben gayet yeterli soğutucu. Ve sessiz çalışıyor videoları mevcut.

ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu (Random Spectrum Lighting) Fiyat bunu öneririm ben gayet yeterli soğutucu. Ve sessiz çalışıyor videoları mevcut.

Pardon kendi kendine fazla atmış atılmadı gözüküyordu atmış kendi 😃 kusura bakmayın.

Yemin ediyorum bu soğutma sistemlerindeki sesten bıktım, sivi akması gibi bir sorun oluyor mu, bu sistemde?

Görmemişim sipariş verdirdiğinizi keşke araştırıp sipariş verseydiniz yine de isinizi görür.

Son düzenleme:
Onun hakkında bilgim yok ama benim tercihim kaliteli bir kule tipi soğutma.

Ayrıyeten ML120 serisinden daha iyi soğutur kule tipi soğutucular ve fiyatları da daha düşük genelde Cooler Master ML serisi çok iyi performans vermiyor ve tercih edilmiyor formlara dayanarak söylüyorum.

ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu (Random Spectrum Lighting) Fiyat bunu öneririm ben internette videoları var gayet yeterli soğutucu.

Pardon kendi kendine fazla atmış atılmadı gözüküyordu atmış kendi 😃 kusura bakmayın.

Görmemişim sipariş verdirdiğinizi keşke araştırıp sipariş verseydiniz yine de isinizi görür.
Gördüm şimdi yolladığını da yorumlarda okudum güzel yorumlar var fakat ben siparişi verdiğim için şimdi geri iadesi falan adama da ayıp olur dolu iş yani. Bir de bilgisayarcı senin işlemci için sıvı soğutucu daha mantıklı olur dedi ben de onu dinledim açıkçası.

Gördüm şimdi yolladığını da yorumlarda okudum güzel yorumlar var fakat ben siparişi verdiğim için şimdi iadesi falan adama da ayıp olur dolu iş yani. Bir de bilgisayarcı senin işlemci için sıvı soğutucu daha mantıklı olur dedi ben de onu dinledim açıkçası.

Hayırlı olsun o zaman.

Geri
Yukarı