Cooler Master ML240L RGB LED'lerini anakart ile kontrol etme

Andy Dufresne

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cooler Master ML240L sıvı soğutmanın iki fan ve pompa fanlarını birleştirdikten sonra Controller yerine anakartın JRGB pinlerine taksam çalışır mı? Aynı zamanda CM H500 kasamdaki fanlar için de aynı aynı durum söz konusu. Yani o da bir controllera bağlı. Sıvı soğutma ve kasanın RGB kabloları iki tane olmuş oldu, ben bunları nasıl birleştirip kasanın JRGB pinlerine takabilirim?

D6B8420F-5112-4419-8DA0-E1852E167C5C.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cooler Master ML240L sıvı soğutmanın iki fan ve pompa fanlarını birleştirdikten sonra Controller yerine anakartın JRGB pinlerine taksam çalışır mı? Aynı zamanda CM H500 kasamdaki fanlar için de aynı aynı durum söz konusu. Yani o da bir controllera bağlı. Sıvı soğutma ve kasanın RGB kabloları iki tane olmuş oldu, ben bunları nasıl birleştirip kasanın JRGB pinlerine takabilirim?

Eki Görüntüle 462820
Calisir fakat anakart uygulamasında geçiş efektleri yoksa tek renk yanar.

Benim bilgisayardada aynı sıvı soğutucu var. Montajı nasıl yaptılarsa efekt veremiyorum RGB'sine sıvı soğutmanın. Tek renk çalışıyor. Renkleri değiştirebiliyorum ama efekt verilmiyor yani

Hocam aman diyim bi hata yapma. Bugün yani dün montaj yaptım nerde hata yaptıysam artık bulamadım da. Başta elektrik kesildi kasada sonrasında ise bir kaç kez tekrar açmaya çalışırken anakart tan kıvılcım çıktı ve hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Ekran kartında da bişey var mı diye kontrol amaçlı arkadaşın bilgisayarına taktım yine görüntü gelmedi. Anakatta yanan kısım ekran kartı soketinin altındaydı. Bugün bi bilgisayarcıya götürcem. Anakart msi z270 sli plus ekran kartı ise msi gtx 970 ek bilgi olaraktan yazayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı