Cooler Master ML240l sıvı soğutucu fanını nasıl kontrol edebilirim?

SALİH6752

Centipat
Daha fazla  
Cooler Master ML240l RGB fanlı 240mm işlemci soğutucusu kullanıyorum. Bunun fan hızını nasıl ayarlayabilirim ya da ayarlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınız nedir?
BIOS'tan Advanced'e geçin, monitor kısmına gelin, sayfanın altına doğru inin. CPU fan profili var. Yanında standart yazar. Onu manual e dönüştürün. Açılan yerdeki ayarlardan + ve - tuşları ile kendi profilinizi sıcaklık değerlerine göre oluşturun.
Veya ASUS fan Control var güncel hali nerede bilemiyorum. (bunlar ASUS içindi.)
MSI için ben Dragon Center üzerinden ayarlıyorum. Onu da isterseniz BIOS üzerinden veya Dragon Center üzerinden ayarlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlanabilir fan curve ile. BIOS'tan yapabilirsin.

Anakartınız nedir?
BIOS'tan Advanced'e geçin, monitor kısmına gelin, sayfanın altına doğru inin. CPU fan profili var. Yanında standart yazar. Onu manual e dönüştürün. Açılan yerdeki ayarlardan + ve - tuşları ile kendi profilinizi sıcaklık değerlerine göre oluşturun.
Veya ASUS fan Control var güncel hali nerede bilemiyorum. (bunlar ASUS içindi.)
MSI için ben Dragon Center üzerinden ayarlıyorum. Onu da isterseniz BIOS üzerinden veya Dragon Center üzerinden ayarlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ASUS TUF B550-Plus

Geri
Yukarı