Satılık Cooler Master ML240L V2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tolgahan1997

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, değişim ile gelen ML240L V2 sıvı soğutucumu beyaz sistem topladığım için jelatinini açmadan satıyorum. Fakat garantisi 3 ay kalmıştır. Fiyat 700 TL.

sahibinden.com_20210323_162844_1133683901491222645.jpg

sahibinden.com_20210323_162913_7002795348156168180.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatta revize şart, sıfırı zaten 760 TL çünkü. Yine de hayırlı satışlar.
Yanlış anlamayın ama revize yapmak pek mantıklı gözükmüyor. Dolar 8.45 TL civarına geldi burası hariç her yerde 875TL üzerine çıktı dün 820 TL' den bulunabiliyorken. Ki doların önünde 9 TL'ye kadar direnç yok. Derseniz bunları niye anlatıyorsunuz bende sonuçta yeni soğutucu alacağım piyasa nasıl ilerlerse bende ona göre hareket etmeliyim maalesef.

Yanlış anlamayın ama revize yapmak pek mantıklı gözükmüyor. Dolar 8.45 TL civarına geldi burası hariç her yerde 875TL üzerine çıktı dün 820 TL' den bulunabiliyorken. Ki doların önünde 9 TL'ye kadar direnç yok. Derseniz bunları niye anlatıyorsunuz bende sonuçta yeni soğutucu alacağım piyasa nasıl ilerlerse bende ona göre hareket etmeliyim maalesef.
Sizi de anlıyorum, şimdiden yeni soğutucunuz hayırlı olsun hatta. Bu ürünü almayı düşünen birinin yerine kendinizi koyun; belirlediğiniz fiyatın üzerine 80 TL eklediği takdirde garantisi 2 sene olan ürünü kurumsal bir firmadan alabilecekken 3 ay garantisi kalmış ve kurumsal bir firma olmayan bir yerden almayı tercih eder miydiniz?
Soruya cevabınız evet ise dediğim gibi, hayırlı satışlar dilerim.

Sizi de anlıyorum, şimdiden yeni soğutucunuz hayırlı olsun hatta. Bu ürünü almayı düşünen birinin yerine kendinizi koyun; belirlediğiniz fiyatın üzerine 80 TL eklediği takdirde garantisi 2 sene olan ürünü kurumsal bir firmadan alabilecekken 3 ay garantisi kalmış ve kurumsal bir firma olmayan bir yerden almayı tercih eder miydiniz?
Soruya cevabınız evet ise dediğim gibi, hayırlı satışlar dilerim.
Hocam öncelikle teşekkür ederim. Evet doğru fakat benim satmak için acelem yok bide siz 760 TL yazdıgınızsan sonra 20 TL anında zam yemiş ürün. Ben ne olur ne olmaz diye fiyatı biraz yüksek tutma taraftatıyım çünkü Türkiye'de piyasanın ne olacağı belli değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı