Cooler Master ML240LV2 LGA 1700 uyumlu mu?

Makaleler
2
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Şu anda soğutucuların çoğunun üreticisine mail atmak lazım braket için.

Bu arada o soğutucuyu önermiyorum, söyleyeyim. Sesli çalışan bir soğutucu.

Arkadaşım linkteki ürünü almış. Elinde bulunan soğutucu başlıktaki gibi. Bu soğutucu bu anakart ile uyumlu mu acaba? Ekstra bir kite ihtiyacı var mı?

Desteklemiyor ama İtopya satıyormuş kaç güne gelir artık ben bilmem.

Şu anda soğutucuların çoğunun üreticisine mail atmak lazım braket için.

Bu arada o soğutucuyu önermiyorum, söyleyeyim. Sesli çalışan bir soğutucu.
Arkadaşın elinde olan bir soğutucu. Zamanında beraber indirimle çok uygun fiyata almıştık biraz sesli çalıştığı konusuna katılıyorum ama soğutucu fena değil güzel soğutuyor. Ekstra soğutucusu için bütçesi yok şuan maalesef.
Uyumlu olduğu soketler: AM2+, AM2, AM4, 1151, 2011-V3, 1156, 1155, 1150, AM3+, AM3, FM2+, FM2, FM1, 1200, 2066.

Buna göre LGA1700 soketi desteklemiyor.
Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB CPU Liquid Cooler Sitesinde LGA 1700 desteklendiği yazıyor ama içindeki braketler yeterli mi acaba. Yoksa ekstra braket almaya gerek var mı onu merak ediyoruz.
Desteklemiyor ama İtopya satıyormuş kaç güne gelir artık ben bilmem.
O braket iş görür mü yani hocam bilginiz var mı?

Arkadaşın elinde olan bir soğutucu. Zamanında beraber indirimle çok uygun fiyata almıştık biraz sesli çalıştığı konusuna katılıyorum ama soğutucu fena değil güzel soğutuyor. Ekstra soğutucusu için bütçesi yok şu an maalesef.

Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB CPU Liquid Cooler sitesinde LGA 1700 desteklendiği yazıyor ama içindeki braketler yeterli mi acaba? Yoksa ekstra braket almaya gerek var mı onu merak ediyoruz.

O braket iş görür mü yani hocam bilginiz var mı?

Uyumlu gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı