Cooler Master, MM720 Oyuncu Faresini Duyurdu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cooler Master MM720

Cooler Master, 49gr ağırlığındaki yeni MM720 oyuncu faresini tanıttı. Cooler Master’ın daha önce popüler olan Xornet ve Spawn farelerinin ikonik şeklini alan MM720, MM711 modelinde kullanılan hafifletilmiş bal peteği tasarımını kullanıyor. Bunlara ek olarak hafif ultraweave kablo ve PFTE yapısına sahip ayaklar sayesinde sürtünmeyi azaltıyor. Sadece 49gr ağırlığında olan MM720, ergonomik yapısı ile üst seviye […]

Devamı: Cooler Master, MM720 Oyuncu Faresini Duyurdu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

20-30 Gram fark bir fare için çok büyük bir miktar, kesinlikle küçümsemeyin. Ancak hafif mi, ağır mı seviyorsunuz? Ağır seven de var, hafif fare şart değil herkes için, o kısma hak veriyorum.

20-30 Gram fark bir fare için çok büyük bir miktar, kesinlikle küçümsemeyin. Ancak hafif mi, ağır mı seviyorsunuz? Ağır seven de var, hafif fare şart değil herkes için, o kısma hak veriyorum.

Merhaba Ali Bey, değerli mesajınız için teşekkür ederim.

Satın almayın düşünmüyorum yanlış anlaşılma olmasın, sadece araştırıyorum.

Yok estafurullah, sizi eleştirmek için yazmadım, fare değerlendirmelerinde çoğu kullanıcı ağırlığı önemsemiyor, ancak 100 gram için 20 gram yüzde 20, 80 gram için yüzde 25 ve 60 gram için yüzde 33 fark demek ağırlık hissiyatında.

Bu yüzden fare ölçeğinde o gramların aslında önemli olduğunu konuya giren ve okuyan başka okurlara da aktarmak istedim. CM'nin bu modeli haricinde de benzer örgü yapılı hafif fareler var, kablolu, kablosuz, hepsi hafif arayanlar için tasarlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı