Elektronik Cooler Master MM730 48 g Beyaz 516 TL

Eğer 'hayatım sonuna kadar bir fare kullanmak istiyorum' ve 'elim kocaman! Küçük fareleri kullanmam imkansız' derseniz. Size Microsoft Pro intellimouse öneririm, çok kaliteli bir fare değil. Fakat alabileceğiniz en büyük ve en iyi özelliklere sahip uygun fiyatlı bir faredir kendisi.
Fakat bu kadar büyük fareye gerek yok, ben biraz küçük olsa da kullanırım diyorsanız MM730 uygundur.

Önemli not: Microsoft Pro intellimouse kullanacak kişiler sadece büyük olduğu tercih ediyor, büyük olması dışında onu alınabilir kılan tek şey 3389 sensör kullanması. sadece büyük eller için.

Hocam MM730'un yazılımı var mı?

Evet fark yok.
  • Razer 105 gr. - MM730 48 gr.
  • Razer 50M Omron modlu Switch - MM730 70M optik Switch.
  • Razer Örgü sert kablo - MM730 sınıfının en iyisi paracord like kablo.
  • Razer Siyah PTFE başarısız skatez - MM730 PTFE Tiger İce klasmanında skatez.
  • Razer Click Latency 11.6 ms - MM730 5.4 ms.
Ayrıca MM730'da onboard hafıza bulurken, Razer'da bir hafıza çipi söz konusu değil.
Gerçekten fark yokmuş, Razer'ı daha başarılı buldum. Razer en iyi fare üreticisi gibi geliyor gözüme.

Fark yok derken geçmeni gerektirecek bir fark yok demek istedim, kablonun sert olması vs çok önemli şeyler değil, eğer mouse eline uyuyorsa, tasarımı eline göreyse içinde kullanılan Switch, kablolunun paracord olması vs bunlar çok önemli şeyler değil :D ayrıyeten DeathAdder Elite kötü mouse değil. Kabloyu, Switch, skatez vs bunları değiştirebilirsin eğer fareden memnunsan.

Tabii 0'dan fare alacaksan güzel fare, benim demek istediğim şu misal DeathAdder V2 kullanan birisi sırf hafif olduğu ve kablosu daha iyi olduğu için MM730a geçmesinin saçma olduğunu söylüyorum. Mouse hemen hemen aynı performansı verecektir. Biraz daha koyup daha iyi sensörlü kablosuz mouse almak taraftarıyım. 3395'li mouselar çıktı.

Yoksa arasında fark yok demek yanlış o konuda yanlış yazdığımı kabul ediyorum arasında fark var ama aşırı olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı