Cooler Master MWE 650W 80+ Bronze V2 alınır mı?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İtopya'da şu anda 1600TL'ye satılıyor. Aynı fiyat civarında Thermalteke PSU'lar da var ama onlarda 12V kanalından çok daha az watt veriyor. Bu Cooler Master'ın 12V'den verdigi watt degeri 648watt, neredeyse gücünün tamamını veriyor. O yüzden bana çok daha iyi geldi Thermalteke vb. PSU'lara göre. Sizce nasıl? Kullanan var mı? Ayrıca alırsam İtopya'dan alacağım bir sıkıntı olmaz degil mi?

1600 TL o model için fazla, bütçenin tamamını kullanacaksanız;

Eğer MWE V2 seviyesinde bir ürün bakıyorsanız;

Son düzenleme:
1600 TL o model için fazla, bütçenin tamamını kullanacaksanız;

Eğer MWE V2 seviyesinde bir ürün bakıyorsanız;

NZXT ile Cooler Master'ın ne farkı var NZXT'nin moduler olması dışında ? Ben Cooler Master'ı çok daha eskiden ber biliyorum ve çok kaliteli bir marka degilmi?

@JonTurk06 NZXT C ile MWE V2 Bronze pek de karşılaştırılacak ürünler değiller. İç yapı olarak C650 çok daha kaliteli, modelin üreticisi Seasonic, kullanılan platform da Focus platformu. Güç kaynağı değerlendirilirken, markadan çok model bazında değerlendirmek gerekir.

Bu arada MWE V2 kötü bir güç kaynağı değil, sadece fiyatlandırması fazla.

@JonTurk06 NZXT C ile MWE V2 Bronze pek de karşılaştırılacak ürünler değiller. İç yapı olarak C650 çok daha kaliteli, modelin üreticisi Seasonic, kullanilan platform da Focus platformu. Güç kaynağı değerlendirilirken, markadan çok model bazında değerlendirmek gerekir.
Bu attıgın model tomshardware'in tier listesinde hangi grupta oluyor? Cooler Master o listede C'de var diye almayı düşünüyordum

Geri
Yukarı