Cooler Master MWE750 coil whine yapıyor

SirArthurDayne

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Cooler Master MVE750 (Bronze) ile cw sorunu yaşıyorum. Oyun ekranına geçer geçmez ötmeye başlıyor. 850 Watt'lık kaliteli bir PSU arıyorum. Cw konusunda en az sabıkalı ürünler nelerdir acaba? Corsair 850 Gold ürünleri beni üzer mi?

Dostum ben çok sessiz bir PSU arıyordum boşta iken ses çıkarmasın fanı dönmesin diye çok bakındım bu incelemede ki modelin 750W olanını aldım ASUS STRİX gibi modeller ile arasında kaldım f/p olarak tercih ettim. Keşke önceden alsaymışım dedim. Ben biraz uygun aldım. Tabi fiyatı artmış 12 gün önce 1260 almıştım. Bütçen varsa alabilirsin.

Ben bütçeyi falan da geçtim artık gözümü kararttım direkt alacagım 2bin liraya kadar yolu var. Çok sıkıldım çünkü kasayla birlikte gelmişti bu coolermaster 750 mve hiç ama hiç memnun değilim.

Bende öyle yaptım benim model cooler master v3 modeliydi şu an kulaklarım rahatladı hangi model alırsan al ama boşta fanları dönmeyen sessiz bir şey al :D. Asus thor/strix serilerine bakabilirsin üzerinde 135-140mm fan bulanan al bir tık daha sessiz olur. @RPM bu arkadaşımızın incelemelerine bakabilirsin yol gösterici oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı