Cooler Master PSU'nun Cızırtı Sesi Gelmesi

Cooler Master ve Corsair PSU'larda çokça coil whine görülüyor (benim gördüğüm kadarıyla). Kasa ile göndermeniz daha doğru geldi bana eğer para iadesi çıkarsa. Bir daha kargo ile uğraşmazsınız. Siz anladığım kadarıyla sistemi tekrar kurmak istemiyorsunuz ancak PSU'yu çıkarmak için zaten sistemi bozmuş olacaksınız. PSU'yu çıkarmayın, parçaları sökün ve kablolardan ayırın. Sadece PSU ve kasa kalsın öyle gönderin. Eğer PSU'nun ayrı bir kutusu varsa ona yerleştirmeniz daha doğru.
Gönderirsem de ne sonuç çıkacağı belli değil. Dediğim gibi bu ses sistemime zarar vermeyecekse kullanmak istiyorum, uğraşmak istemiyorum. Zaten okullar açılınca doğru düzgün oynayamayacağım için garanti için 2 3 hafta beklemek istemiyorum. Bu sesin coil whine olduğuna eminseniz bildiğim kadarıyla bu ses siteme zarar değil sadece sinir bozucu bir ses olarak bana zarar veriyor. Anladığım kadarıyla sese katlanabiliyorsam garantiye göndermesem de sistemimi güvenli bir şekilde kullanabileceğim.

Coil whine sisteme hasar vermez sadece sinir bozucu bir ses. Problemin coil whine olduğundan eminseniz problem olmaz. Ancak elektriksel bir sorun ise sisteminize zarar verir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı