Cooler Master Pulse MH320 vs Logitech G231

Mothitron

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere bu iki kulaklık arasında kaldım hangisini seçmem gerektiğini nedeni ile belirtirseniz sevinirim.

Cloud Stinger 200-250 TL fiyat segmentinde alınabilecek en iyi kulaklık. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Uzun araştırmalar sonucunda iyi ki Stinger almışım dedim. Online oyunlarda ayak sesi kasma olayı müthiş. Rahatlığı ben hayatımda böyle rahat bir kulaklık daha önce hiç kullanmadım. Saatlerce kulağımda takılı. Sadece belirli aralıklarla azıcık bile olsa terletme yapmasın diye kulaklığı çok kısa süre çıkartıp takmak lazım. MH530 modelini de araştırmıştım. Fakat gerek mikrofonu yukarı çekince Skype, Discord gibi uygulamalarda sessize alması, mikrofon performansı, rahatlık ve konforu, gerek malzeme kalitesi, kulaklık padleri, kafa padi, kulaklık ayarlama yerinin metal olması ve siyah sade tasarımı gerçekten çok başarılı. Tercih senin. Önerilen modelleri iyice araştır. Daha sonra kararını ver. Alta en uygun fiyatlı bulduğum linki atıyorum. Şuan HyperX kulaklık standı hediyesi de mevcutmuş.

HyperX Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık ( HX-HSCS-BK/EE ) | HyperX | Stereo Gamer Kulaklıklar HyperX Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

İade edin derim... G230, G502 ve G810 kullanan birisi olarak söylüyorum; logitech kulaklık konusunda tam bir çöp.

Neden tercih ettiğinizi sorabilir miyim? Merak edenler olabilir.
YouTube üzerinden mikrofon testlerine baktım Cooler Master Pulse MH320'nin mikrofonunu beğenmedim, ben oyun oynarken arkadaşlarım ile çok fazla iletişim halinde olan ve Skype, Discord gibi programları fazlasıyla kullanan biriyim. Logitech G231'in görünüşü ve şekli gayet güzel geldi aynı zamanda kulaklığı boyuna asarken kulaklık 90 derece gibi bir ölçüde düz duruyor bu da kulaklığı boynumuza astığımız zaman sıkma terletme yapmıyor kısacası bu nedenlerle Logitech G231 seçtim.
İade edin derim... G230, G502 ve G810 kullanan birisi olarak söylüyorum; logitech kulaklık konusunda tam bir çöp.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama denemek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı