Cooler Master RS-500 PSU Alınır mı?

• Konuyu başlatan pR0Ma
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 12B
Sistemimi 300w psu ile kullanıyorum ekran kartı almayı düşünüyodum onun için baktım. Bide bu 500W şimdi daha mı çok güç harcar 300W PSU'ya göre yoksa aynımı? GTX 750 Ti düşünüyodum zaten 400W bile rahatlıkla yeter ben bunu ucuz diye sordum yoksa daha ucuzu olsa onu alırım :D
300W olan PSU 'nun etiketinin fotoğrafını çekip atabilir misiniz ?

Kardeşim ben burda PSU seçimi yapmıyorum zaten sadece bu PSU'yu merak ettim i5 3350P işlemcim ekran kartı olarak GTX 750ti düşünüyorum 400W de yeterdi ama 100tl civarında everest PSU'lar olduğu için mecbur 500W alıyorum yoksa bu markanın 400W olanı olsa alırdım. Fiyatının ucuzluğundan dolayı korkmuştum biraz. PSU resmini atamam hocam kasayı açmam gerekcek peder öldürür :D Ama kalitesiz mecbur yeni alacağım.

Ben illa 500W olmasını istemiyorum 500W alacaksam direk cooler master alıcam daha düşük güç veren PSU önerin varsa bakabilirim. Fiyat farkından dolayı :D Çünkü kendi paramdan alıcam 10 lira fark olsa bile koyuyo adama :D

Ben illa 500W olmasını istemiyorum 500W alacaksam direk cooler master alıcam daha düşük güç veren PSU önerin varsa bakabilirim. Fiyat farkından dolayı :D Çünkü kendi paramdan alıcam 10 lira fark olsa bile koyuyo adama :D

Merhaba,

Ürünün kalite açısından bir sorunu yoktur, uygun fiyatlı psu serilerimizden biridir. 80+ sertifikası olmaması kötü olduğu anlamına gelmez :)

Merhaba Cooler Master Türkiye şuan elimde kullandığım eski bir Cooler Master Psu bulunmakta.
12V kanalına baktığımda 12V1 20A 12V2 18A diye belirtilmiş fakat bunun aksine Psunun 12V kanalından ne kadar güç verebildiği belirtilmemiş.
Kullandığım model
Cooler Master RS-500-PCAR-E3 Aktif Pfc modeli buna rağmen ben güven sıkıntısı yaşamaktayım şuan.
Sizden istediğim Psunun tam olarak kaç Watt verdiğini öğrenmek.
Sistem tam yüke girdiği zaman acayip bir fan sesi geliyor Psu'dan HD 4850 Pentium E6700 sistem var şuan ama Psu ses çıkardığında direk oyunu kapıyorum.
Yardımcı olur iseniz sevinirim iyi akşamlar dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı