Cooler Master Seidon 120v vs Thermaltake Nic c4 ?

EntropicDeath

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sistemim anakartın uzerınde yazan rakamları söylüyorum, boşta 43 derece civarlarında dolanıp duruyor ve sıvı sogutma olmasına ragmen arada oyunlarda takılıyor. Sizce seidon 120v değiştirip hava sogutmayı mı alayım nic c4'ü?
  • HAF 912 Plus 750 W PSU 80 Plus Cooler Master
  • Cooler Master 120V Seidon
  • 8GB DDR3 1600 MHZ
  • Sapphire 1GB DDRT 256 BİT
  • MSI 990FX-GD80
  • AMD X8 8350 4.0 GHz overclock ile 5.0
  • 128GB SSD
  • 1TB HDD
12.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşta 30 40 45 normal. Oyun SSD'de yüklü mu ?? Harddiske yükleme SSD'de veri aktarımı hızlı olduğu için SSD kullan. Oyunlarda kasması ise oyun ekran kartı ile uyumlu mu ve driver güncel mi oyunları maximum çözünürlükte oynama yani herseyi sona getirme overclock yapmanı önermem 4 Ghz zaten yeter. Bence soğutma sisteminde arıza yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle gösteriş olsun diye ultraya getirmiyorum hani sistemin var bazıları gibi ultrada oynuyorum diye degil crysis 3 ve nfs rivals ultrada 51 dereceyi geçmedi anakart üstündeki sıcaklk degeerı bakır almamı onerdıler ama sıvıyıda ben değiştirmedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı