Cooler Master Sıvı Soğutucuları Hakkında Önemli Duyuru

Son düzenleme:
@Cooler Master Türkiye
Sıvı Soğutucu Arızaları Hakkında Önemli Duyuru

AIO adı ile adlandırdığımız kapalı devre sıvı soğutma modelleri, her üründe olduğu gibi arıza yapabilmektedir. Sıvı soğutucuların en tehlikeli arızası ise sıvı kaçırmasıdır. Her ne kadar bu durum ile çok sık karşılaşmasak da Cooler Master sıvı soğutucuları da akıtma problemi ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durumda lütfen aşağıdaki adımları izleyerek sorunu direkt bize veya yetkili teknik servisimiz Vektron Elektronik'e bildiriniz.

- Sıvı akıtan soğutucuyu ve sıvı akan bilgisayar bileşenlerini derhal bilgisayardan çıkartın.
- Sıvı akan bileşenlerin faturaları ve resimleri ile bize başvurun.
- Bize [email protected] mail adresinden gerekli belgeleri de ekleyerek gönderebilirsiniz.

* AIO sıvı soğutucu modellerine kesinlikle tamir amacı ile müdahale etmeyiniz. Bu soğutucuların boruları değiştirilmez, sıvı eklenmez, pompası tamir edilmez. Herhangi bir arıza durumunda yenisi ile değiştirilir.
* Ürünün Türkiye'den satın alınmış ve Türkiye faturası olması gerekir. Nanokatolog ve yurtdışından alınan ürünler bu şartlara dahil değildir.

Sıvı akıtma probleminden dolayı zarar gören tüm parçalarınız Cooler Master garantisi altındadır. Bu durum gerçekleştiğinde diğer parça üreticileri ile iletişime geçmeniz ve ürünü ilgili markanın teknik servisine göndermeniz sorununuzu çözmez, sıvı akışından dolayı tüm ürünleriniz garanti dışı kalmaktadır.

Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Merhabalar

COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE 240 (120MMx2)​

sıvı soğutmam mevcut. Vatandan Alırken 5 yıl garanti diye vermişlerdi. şimdi götürdüm 2 yıl geçerli bizde Cooler master ile görüşün diyorlar.

Vektron ile iletişime geçtim. Türkiyede 2 yıl denildi.

Kendi resmi sitenizde 5 yıl yazıyor

Şimdi benim ürünüm 5 yıl mı garantili 2 yıl mı

Ürünün fanları traktör motoru ve Pompa sesi var traktör motorundan beter

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alalı 2 yılı geçti. faturası var. yararlanabiliyormuyum garantiden. nereye ne atmam gerekiyor ?

Dosya Ekleri

• 5yıl.jpg
    5yıl.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı