Elektronik Cooler Master SK652 Red Switch Low Profile RGB 1.169,00 TL

Nasıl hocam denediniz mi?

Bayram nedeniyle kargo süreci biraz uzadı, az önce teslim edildi. Akşam denerim muhtemelen, ilk izlenimlerimi paylaşırım.
Ayrıca XPG Summoner Cherry MX Red Switch modelini de sipariş vermiştim. İkisini karşılaştırıp tercih yapacağım.

Bayram nedeniyle kargo süreci biraz uzadı, az önce teslim edildi. Akşam denerim muhtemelen, ilk izlenimlerimi paylaşırım.
Ayrıca XPG Summoner Cherry MX Red Switch modelini de sipariş vermiştim. İkisini karşılaştırıp tercih yapacağım.

@yusuferen1967 az önce deneyimledim. Çok hoşuma gitti, kesinlikle parasına değer.
Ufak tefek yay sesleri var ama beni hiç rahatsız etmez.

Son düzenleme:
Güzel fiyat. Aldım bir tane.
Hocam yorumlarınız nelerdir. Monster'ın mekanik hisli klavyesinden sonra sessiz lowkey klavye müptezeli oldum tavsiye eder misiniz? Ses konusunda özellikle merak ediyorum. Metal kasa cooler master'larda yay sesi problemi olduğunu biliyorum. Yaklaşık 1 hafta MK750 modelini denedim ve yay sesi biraz gıcık ediyor insanı.

@264523 , @byteec0de , @Yadigar PC , @Crest , @YasinKsmG , @lebowskia klavyeyi beğendiniz mi? İnternetten biraz araştırma yapayım dedim bu klavyeyle ilgili çok az şey var.

Evet çok beğendim. Haziran sonunda 1200 gibi komik fiyattan almıştım. Komik diyorum çünkü siyah rengi 2 kat daha pahalıydı. Eğer halen aynı fiyattaysa kesinlikle al; fiyatı 2.5k olduysa alınır mı bilmem. Belki daha iyi alternatifleri vardır.

Kötü yorumların birçoğu tuşların hemen kırılmasından veya tuşa bastığımızda yay sesinin çıkmasından bahsediyordu.
Yay sesi hafif var ama tus kirilmasini hoc yasamadim, dobra bir sekilde kullanmama ragmen. Ayrica yay sesi buyuk tuslarda oluyir ben de; (enter, space vs.)

Kötü yorumların birçoğu tuşların hemen kırılmasından veya tuşa bastığımızda yay sesinin çıkmasından bahsediyordu.
tuş kırılma gibi bir durum yok bende, yay sesi de ilk başta 1 - 2 tuştan çok az geliyordu sanki ama şu an yay sesi hiç hissetmiyorum. yani genel olarak benede böyle bir sorun yok diyebilirim.

Geri
Yukarı