Cooler Master TD500 kasa RGB Controller anakarttan kontrol etme

coffeemaster

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıktaki model kasayı kullanmaktayım.

Arkasında aşağıda fotoğrafta yer alan kontrolcü kasanın arkasında yer almakta. Bu kontrolcünün renklerini reset tuşundan kontrol edebilmekteyim. Fakat ben bunu anakarttan yazılım üzerinden kontrol etmek istiyorum. Nasıl bir bağlantı yapmam gerekir?

Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 09402909-3AA7-44D6-83FE-F7ABD65652D3.jpeg
    09402909-3AA7-44D6-83FE-F7ABD65652D3.jpeg
    146,7 KB · Görüntüleme: 29
Arkadaşlar merhaba, başlıktaki model kasayı kullanmaktayım.

Arkasında aşağıda fotoğrafta yer alan kontrolcü kasanın arkasında yer almakta. Bu kontrolcünün renklerini reset tuşundan kontrol edebilmekteyim. Fakat ben bunu anakarttan yazılım üzerinden kontrol etmek istiyorum. Nasıl bir bağlantı yapmam gerekir?

Teşekkür ederim.

Kontrolcünüzde anakart üzerinden kontrol eden bağlantı girişini göremiyorum. ARGB input girişi yok gibi görünüyor. Kontrolcüde bulunan 3 pin bağlantınız varsa kontrol etmek için anakartınızdaki 3 pinlik bağlantı yerine taktığınızda anakarttan kontrol edebilirsiniz anakartınızın modeli nedir?

Kontrolcünüzde anakart üzerinden kontrol eden bağlantı girişini göremiyorum. ARGB input girişi yok gibi görünüyor. Kontrolcüde bulunan 3 pin bağlantınız varsa kontrol etmek için anakartınızdaki 3 pinlik bağlantı yerine taktığınızda anakarttan kontrol edebilirsiniz anakartınızın modeli nedir?
Asus rog x570 dark hero modeli. 3 pin argb girişi anakart üzerinde iki adet mevcut.

ASUS ROG X570 Dark Hero modeli. 3 pin ARGB girişi anakart üzerinde iki adet mevcut.

Kontrolcünüzün üzerindekiler gördüğüm kadarıyla 3 pinlik LED çıkışları sanırım sadece. Kasa ile bağlantı yapmak için farklı bir kontrolcü almanız daha uygun olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı