Cooler Master V4 600W vs. Cooler Master MWE V2 650W

SwDip

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, PSU seçimi olarak karar veremedim.
Cooler Master V4 600W mı?
Cooler Master MWE V2 650W 80+ Bronze mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından MWE Bronze. Ama tavsiyem High Power Performance GD. MWE Bronze dan da iyi bir PSU ve indirimde çok güzel fiyatta.

Elite serisi kötü, onu hiç düşünme bile.

İkisi arasından MWE Bronze. Ama tavsiyem High Power Performance GD. MWE Bronze dan da iyi bir PSU ve indirimde çok güzel fiyatta.

Elite serisi kötü, onu hiç düşünme bile.
Elite serisinin kötü yanı nedir?
Bide cooler master markası iyi deyilmi?

Elite serisinin kötü yanı nedir?
Bide cooler master markası iyi deyilmi?
Elite serisi kaliteli değil. İçindeki bileşenler vs. PSU lar hakkında uzman değilim ama az biraz bir şey biliyorum. Tier E en düşük PSU sınıfında.

Cooler Master kaliteli marka ama model olarak bakmak lazım.

Dediğim gibi High Power Performance GD iki PSU dan da iyi. Onu almanı tavsiye ederim. Fiyatı da çok iyi.

Elite serisi kaliteli değil. İçindeki bileşenler vs. PSU lar hakkında uzman değilim ama az biraz bir şey biliyorum. Tier E en düşük PSU sınıfında.

Cooler Master kaliteli marka ama model olarak bakmak lazım.

Dediğim gibi High Power Performance GD iki PSU dan da iyi. Onu almanı tavsiye ederim. Fiyatı da çok iyi.
V2 650w mwe modelini almak istiyorum bu sorun varmıdır modelde?

Coilwhine sorunu olabilir diyor. Bir de High ripple sorunu diye bir sorundan bahsediyor ama nedir bilemiyorum. Size önerdiğimiz Performance gd daha iyi.

Coilwhine sorunu olabilir diyor. Bir de High ripple sorunu diye bir sorundan bahsediyor ama nedir bilemiyorum. Size önerdiğimiz Performance gd daha iyi.
V2 650w wme a kastenmi?

Geri
Yukarı