Cooler Master V750 Hırlama Sorunu

Draphe

Hectopat
Merhaba, güç kaynağım hırlamakta, sebebini bilmiyorum. Daha öncede elektrik cızırtısı çıkarıyordu. Star Wars oyununu açınca hırlama artıyor, onun dışında sessiz sessiz hırlamaya devam ediyor. Cızırtıya gelecek olursak, nadir oluyor. Sebebini bilmiyorum, neye göre yaptığını anlayamadım. Neden kaynaklanıyor olabilir ? YouTube'dan sesin videosunu yayınladım. Buyurun buradan dinleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu da benden sıvı soğutucunun sesi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cooler Master'ın fanları soğutma bakımından alınır ama gürültü bakımından alınmaz.

Fan sesi olduğunu düşünmüyorum sadece oyun yüklenirken ilk açılışta duyulacak şekilde çıkıyor. Nadiren de elektrik cızırtısı oluyor. Ben ürünü vatandan aldım 4 yıl oluyor oraya götürsem kullanıcı hatası demelerinden korkuyorum. Değişim falan yaparlar mı acaba ? Çok övüyorlardı vatan garantisini.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı