Cooler Master V750 ve i7 9700K Kablo Bağlantıları

Turqueen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Pilot
Yahu Cooler Master V750 ile derdim var. İçinden çıkan kablolar inanılmaz kalitesiz, pinleri kolayca yuvalara oturmuyor. CPU güç kablosu olarak aşağıdakini kullanıyorum ama ters uçları mı zorluyorum anlamadım. Anakart Z390, onun da resmini koydum. Hangi kabloyu kullanmam lazım, hangi ucu nereye oturtmalıyım? İnsan kablonun ucuna bir yazar yaaa...

image1.jpeg
image2.jpeg

Kablolamayı çok kötü yapmışsınız. O CPU kabloları ne öyle? O kabloları kasanın arkasından dolaştırıp takacaksınız. Sistemin güzelliğine küfür etmişsiniz resmen. Kablolara gelince, 4+4 şeklinde olanlar CPU, 6+2 şeklinde olanları ekran kartına takacaksınız. PSU'nuz modüler kısımda size bu özgürlüğü vermiş.

Kablolamayı çok kötü yapmışsınız. O CPU kabloları ne öyle? O kabloları kasanın arkasından dolaştırıp takacaksınız. Sistemin güzelliğine küfür etmişsiniz resmen. Kablolara gelince, 4+4 şeklinde olanlar CPU, 6+2 şeklinde olanları ekran kartına takacaksınız. PSU'nuz modüler kısımda size bu özgürlüğü vermiş.
:) kabloları çözemeyince deneme amacı ile dışardan taktım doğru kabloyu bulunca içeri taşıyacağım zaten. 4+4 anakarta gelen taraf mı olacak PSU'ya mı?
:) kabloları çözemeyince deneme amacı ile dışardan taktım doğru kabloyu bulunca içeri taşıyacağım zaten. 4+4 anakarta gelen taraf mı olacak PSU'ya mı?
4+4 anakarta, 8 pin PSU'ya oldu, çok sağol hocam

Son düzenleme:
PSU'ya bağladığınız kabloların hiçbiri 4+4, 6+2 şeklinde bölünmez (anakart istisna). Rica ederim :) Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı