CoolerMaster Masterbox E500L vs Xigmatek GLARE

Görünüş olarak güzel, hava sirkülasyonu olarak berbat bir kasa. Başka bir sitede alma ihtimaliniz hiç mi yok ?
Dediğim gibi sistemi Vatan'dan toplayacağım. Eve gelip anakart kasaya monte etmekten hiç anlamam. Vatan'a gidip orada işi bitirmek istiyorum. Kasa'nın yorumlarında hava sirkülasyonu iyi diyorlar. Siz neden iyi değil dediniz?

Dediğim gibi sistemi Vatan'dan toplayacağım. Eve gelip anakart kasaya monte etmekten hiç anlamam. Vatan'a gidip orada işi bitirmek istiyorum. Kasa'nın yorumlarında hava sirkülasyonu iyi diyorlar. Siz neden iyi değil dediniz?
Vatan'ın yorumlarına aldırmayın, %90'ı bu işlerden hiç anlamayan kişilerden oluşuyor. Kasaya gelirsek, hava sirkülasyonu kötü çünkü kasanın havayı atacak yeri yok. Bunun birde kardeşi var o da çok ünlüdür. model adı: COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5. :) Montaj aman aman zor bir şey değil. Yap boz gibi düşün. Zaten yanlış takma gibi bir ihtimalinde yok.

İlk başta bütçem 700TL dedim kasa bulamadık. Dedim iyi birşey olsun 800TL'ye zorladım. Ama siz bütçeyi yükseltmeye zorluyorsunuz. En fazla 800TL arkadaşlar daha fazla arttırmamın imkanı yok.
Vatan'ın yorumlarına aldırmayın, %90'ı bu işlerden hiç anlamayan kişilerden oluşuyor. Kasaya gelirsek, hava sirkülasyonu kötü çünkü kasanın havayı atacak yeri yok. Bunun birde kardeşi var o da çok ünlüdür. model adı: COOLER MASTER MASTERBOX LITE 5. :) Montaj aman aman zor bir şey değil. Yap boz gibi düşün. Zaten yanlış takma gibi bir ihtimalinde yok.
Masterbox Lite 5 olabilir. Bunu elde tutalım.(!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı