CoolerMaster MH751 için AMP/DAC Önerisi

Anakartlarda gürültü dengeleme veya ses normalleştirme gibi ayar olması gerek yazılımda o ayarınızın tiki yoksa tik atın belki o zaman ses düşük frekansları yüksek ses vermeye başlayacaktır.
biraz tarif etseniz yada dc kullanıyorsanız bana yardımcı olursanız sevinirim. askerden bi hevesle geldim hüsrana boğdu beni.

biraz tarif etseniz yada dc kullanıyorsanız bana yardımcı olursanız sevinirim. askerden bi hevesle geldim hüsrana boğdu beni.
Ekrandaki gibi görsellerde olması lazım belki anakarttaki ses yazılımız da farklı gözüküyordur. Ses normalleştirme veya gürültü dengeleme diye geçer mutlaka.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    71,1 KB · Görüntüleme: 27
  • upload_2015-7-24_13-26-24.png
    upload_2015-7-24_13-26-24.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 23
o kulaklık için bir şeye ihtiyacın yok ama, amp mi istiyorsun dac mı kombomu? bütçen ne kadar?
hocam oyunlarda tam performansını versin yeter bi cloud 2 den bi cloud alphadan daha iyi daha doğru sesler vermesi gerekiyor bunu sağlasın bana yeter bunu dac la mı amp ile mi ses kartı ile mi yaparım bilemiyorum. en az bütçe ile ne kadara hallolur acaba ? sesin kalitesi filan önemli değil hifi bi müzik dinlemiycem ama oyundaki adım seslerini arkadaşla yan yana iken kasıyoruz bizim adam cloud 2 le adam var diyor benim kulaklıkta kıpırtı bile yok az maz gelmiyor direk sesi gelmiyor adamın bana. ses seviyesi çok yüksek 50 60 ları geçmiyorum 100 de yapsam gelmiyor zaten o dipteki frekansı vermiyor bana anlamadım bir türlü ekolayzer herşeyi karıştırdım tık yok :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı