Coolio vefat etti!

Rap müzik tarzım olmasa da Gangsta's Paradise unutulmaz efsane bir şarkıdır. Michelle Pfeiffer filmini de izleyin güzeldir.

Beynim uyustu cidden Allah kahretsin sarkisini cok dinlerdim hatta GTA'ya vs atardim dinlerdim :(
Hocam Allah kahretsin falan cidden bu kadar yıkıldınız mı? Tamam yani şey demek istemiyorum "Coolio kim be buna mı üzülüyorsun?" demiyorum. Ancak ananız babanız yakınınız ölmüş gibi cidden yıkıldınız mı?

Hocam Allah kahretsin falan cidden bu kadar yıkıldınız mı? Tamam yani şey demek istemiyorum "coolio kim be buna mı üzülüyorsun?" demiyorum. Ancak ananız babanız yakınınız ölmüş gibi cidden yıkıldınız mı?

Ya vallahi cok severdim onu gormek konserine gitmek cidden artik sarkisini bile dinleyemem :(

Hocam Allah kahretsin falan cidden bu kadar yıkıldınız mı? Tamam yani şey demek istemiyorum "coolio kim be buna mı üzülüyorsun?" demiyorum. Ancak ananız babanız yakınınız ölmüş gibi cidden yıkıldınız mı?

Wallahi yikildim sanki basima 100 kilo tas dustu.

Senin dusuncen nesdir cidden ruyami gercek mi diye kendime vuruyorum.

Ya vallahi cok severdim onu gormek konserine gitmek cidden artik sarkisini bile dinleyemem :(

Wallahi yikildim sanki basima 100 kilo tas dustu.

Senin dusuncen nesdir cidden ruyami gercek mi diye kendime vuruyorum.
Hocam hadi tamam bir sanatçı üzüldüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum ancak bilemiyorum. Bu kadar kendinizi paralamanız iyi değil bence.

Geri
Yukarı