Coolmaster Kasa Tavsiyesi

Ghostx

Kilopat
Selam arkadaşlar, şu an ki mevcut bilgisayar artık yaşını dolduruyor. Yavaş yavaş yeni bir sistem kuracağım inşallah. Şu an için araştırıyorum. Core i7 işlemci'den SSD disk'e sahip bir kasa yapacağım. Bunun haricinde 3.5" HDD yuvası fazla olmak şartı ile bir kasa bakıyorum. Beni uzun bir süre götürecek Cool Master Haf X 942 modelini düşünüyorum. Başka önerileriniz var mı? Nelerdir?

Kasa:
Cooler Master Haf X 942 Black Edition Full Tower Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

HYjjI3w.png

Ayrıca çok fazla kafa yormadım, böyle bir sistem oluşturdum. Sizce nasıl? Anakart 2011 soketli düşünüyorum ileriye dönük işlemciler için, fakat kararsız kaldım.

Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
HAF 942 kullanıcısıyım. Biraz pahalı ama tek kelimeyle mükemmel bir kasadır. Kesinlikle tavsiye ederim.

CM storm sniper kullanıyorum. Cok memnunum. Tam bir f/p ürünü. Herkese tavsiye ederim. Vatanda fotoğraflarda çok tipsiz cıkmış ama gerçekse mağzaya gidip bakmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kasada güç kaynağı yok. HAF 912 al. Her ihtiyacını karşılar.

Evet hocam güç kaynağı eklemedim henüz HAF 912 iç hacmi biraz daha dar değilmi bana dar geldi.

HAF 942 kullanıcısıyım. Biraz pahalı ama tek kelimeyle mükemmel bir kasadır. Kesinlikle tavsiye ederim.

FullTower bir kasa bende beğendim ama üst kısmında fanların olması biraz düşündürüyor beni.

Ne güzel işte fazladan fan yuvası kötü değil iyi bir özelliktir. Kasanın içi çok serin oluyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı