Copilot arayüzüne Copilot Pro edinme seçeneği eklendi

Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz - 16 GB 3000 MHz RAM - VEGA 8 Grafik Kartı (4 GB VRAM) |
Copilot arayüzü güncellenmeye devam ediyor geçen günlerde görünümü tamamen değişen Copilot arayüzüne bugünde Copilot Pro'yu edinme linki eklendi.

Aylık 20 dolardan satılıyor.

Copilot Pro ayrıcalıkları ise şöyle:

Yoğun zamanlarda GPT-4 ve GPT-4 Turbo'ya daha hızlı performans ve öncelikli erişim.

Belirli Microsoft 365 uygulamalarında Copilot (Microsoft 365 bireysel veya aile aboneliği gereklidir)

Designer (eski adıyla Bing ımage creator) ile günde 100 artırma ile daha hızlı yapay zeka görüntüsü oluşturma.

1707853171327.png

1707853213608.png

Son düzenleme:
Copilot arayüzü güncellenmeye devam ediyor geçen günlerde görünümü tamamen değişen Copilot arayüzüne bugünde Copilot Pro'yu edinme linki eklendi.

Aylık 20 dolardan satılıyor.

Copilot Pro ayrıcalıkları ise şöyle:

Yoğun zamanlarda GPT-4 ve GPT-4 Turbo'ya daha hızlı performans ve öncelikli erişim.

Belirli Microsoft 365 uygulamalarında Copilot (Microsoft 365 bireysel veya aile aboneliği gereklidir)

Designer (eski adıyla Bing ımage creator) ile günde 100 artırma ile daha hızlı yapay zeka görüntüsü oluşturma.

Eki Görüntüle 2115636

Eki Görüntüle 2115638
Bunun yerine Chat GPT almak daha mantıklı. Co-Pilot Chat GPT gibi davranmıyor.

Hocam bir şey sormak istiyorum co pilot nasıl geliyor acaba şu an 23H2 sürümündeyim ama bende yok ayarlarda da bulamadım her yere baktim.

Hocam bir şey sormak istiyorum co pilot nasıl geliyor acaba şu an 23H2 sürümündeyim ama bende yok ayarlarda da bulamadım her yere baktim.

Hocam Microsoft hesabınızın olması ve o hesabın İşletim sisteminizde açık olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı