Coppa yasasından korkuyorum

itz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadşalar, YouTube'deki coppa yasasını duymuşsunuzdur. Üstünden 3 yıl geçti ama hala ben korkuyorum. Çocukken bir sürü YouTube kanalı açardım ve bir sürü video paylaşırdım şu an hala onlar mevcut kitle ayarını rastgele ne gelirse seçerdim 50.000 dolar para cezasından korkuyorum, neden bilmiyorum.
Bu konu yüzünden hiçbir şey başaramıyorum sürekli aklımda mesela yeni bir dil öğrenmek istiyorum aklıma geliyor vazgeçiyorum. Yaş 16 oldu aklımdan çıkmıyor. Yaşama sevincimi kaybettim.

Merhaba arkadşalar, YouTube'deki coppa yasasını duymuşsunuzdur. Üstünden 3 yıl geçti ama hala ben korkuyorum. Çocukken bir sürü YouTube kanalı açardım ve bir sürü video paylaşırdım şu an hala onlar mevcut kitle ayarını rastgele ne gelirse seçerdim 50.000 dolar para cezasından korkuyorum, neden bilmiyorum.
Bu konu yüzünden hiçbir şey başaramıyorum sürekli aklımda mesela yeni bir dil öğrenmek istiyorum aklıma geliyor vazgeçiyorum. Yaş 16 oldu aklımdan çıkmıyor. Yaşama sevincimi kaybettim.

Bir şey olmaz en fazla kanal silinir.

Arkadaşım sen şuan 13 yaş altında mısın? Hayır. Dolayısıyla 13 yaş altında ki çocuklarla alakalı bir yasadan ötürü yargılanmazsın. Hiçbir şey olmaz. O yaşlarda bu tarz olayların kafaya fazla takılması aşırı normal inan bana. Hepimiz bu tarz durumlardan geçiyoruz. Düşünme yöntemimiz yanlış olduğu için böyle oluyor. Değiştiremeyeceğin şeyler hakkında düşünmenin sana hiçbir getirisi olmaz, hatta götürüsü olur. Bu yaşlarında stres yaşamamak senin ana odak noktan olsun. Çünkü bu yaşlarda ki stres, 19 ve 20'li yaşlarda başlayan ağır saç dökülmesiyle sonuçlanabilir. Bu da hiçbirimizin istemeyeceği bir durum. Sözün özü elinde olmayan şeylerden ötürü kendini yormayı bırak.

Yeni konular

Geri
Yukarı