Core 2 Duo E6750 Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

Güç kaynağınızın gerçekten 300 W verdiği söylenemez, hiç değilse Zalman Lx 500 tercih edin, kafanız rahat olsun. Sonrasında buna yetecek bir kart alırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
750ti'ya verecek param var sadece. 9500 gt 65 watt tüketiyor, 750ti' da o civarda.

Hocam bu sisteme en fazla takviye olarak GTX 750 Ti olur, bundan sonrası israfa kaçar. 750 Ti alacağım dersen ve güç kaynağım bu işi sırtlar dersen, güle güle kullan derim. Yalnız bundan fazla upgradeden pek fazla verim alamazsın, eline para geçtikçe bileşenleri değiştirmeye başla derim.

Konu başlağı niye değiştiği

Hocam bu sisteme en fazla takviye olarak GTX 750 Ti olur, bundan sonrası israfa kaçar. 750 Ti alacağım dersen ve güç kaynağım bu işi sırtlar dersen, güle güle kullan derim. Yalnız bundan fazla upgradeden pek fazla verim alamazsın, eline para geçtikçe bileşenleri değiştirmeye başla derim.
Bana konu başlağını değiştirme nedenini söylermisin sistemim Core 2 Duo

@Tuna Yücer Ne demek para çöpe gider. O paralara alınabilecek en iyi ekran kartıdır kendisi.
@Ceyhun26 PSU' nun fotoğrafını atabilirmisin?
@BARON™ Sonuna kadar katılıyorum.
Yukarıda Pentium yazınca R7 250 al demiştim. Meğerse işlemci Core 2 Duo imiş. Şimdi düşününce o işlemci için GTX 750/750Ti daha iyi gider.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı