Core 2 Duo E6750 sistemi nasıl upgrade ederim ?

yusuftopsakal

Hectopat
Daha fazla  
  • İşlemci: intel core 2 duo e 6750 3.0 ghz =Şuan daha ömrü bitmedi hala oyunların minimum gereksinimlerinde görebiliyorum.
  • RAM: 2gb 667 mhz ddr2=call of duty ghosts 6 gb ram istemesine rağmen 1400 mb gibi bi bellek tüketiyor sorun bundan kaynaklanamaz.
  • Ekran kartı: Bi kaç ay önce aldım zotac gtx 650 synergy 2 gb 128 bit 5500 mhz belllek hızı 1180 mhz çekirdek hızı dx11
  • Anakart: acer'in tümleşik diyebilecegimiz bi anakart
  • güç kaynagı: bilmedigim markanın 320 w güc kaynagı büyük ihtimal ekran kartına darbogaz yapıyor.
Gelelim soruna:
-Battlefield 3'te ayarlar full low'a alsan da full ultraya alsanda 30-40 fps alıyorum. Nasıl bi saçmalık bu her 2 ayardada fps göstergesi aynı ve durduk yere sesler birbirine giriyor. Birbirlerini tekrarlıyor. Ani bir şekilde fps 0 a düşüp takılıyor bikaç saniye sonra devam ediyor.

Battlefield 4 ise daha bi sıkıntı fps 5 i geçmedi nedense.
Call of duty black ops'ta bf3'teki aynı sorun meydana geliyor. Neden böyle oluyor? Değiştireceksem ilk neyi değiştirmeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap soruda gizli :)
  • İşlemci: intel core 2 duo e 6750 3.0 ghz =Şuan daha ömrü bitmedi hala oyunların minimum gereksinimlerinde görebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı