Core 2 Duo E7200 sisteme yükseltme

İlk hangi parçayı yükseltmeliyim?

• Oy verenlerin toplamı
    4

MarslıAdam

Decapat
Harddiskim ATA ve bazı şeyleri açmakta zorlanıyorum. Bu seferki amacım bir oyun bilgisayarı elde etmek değil. İnternete girip film izlemek gibi. Ve bir şeyi güncelleyeceğim o da beni 1-1.5 yıl götürse yeter. Görüşlerinizi bekliyorum.

Ekran Alıntısı.PNGertet.PNGasdfasdf.PNG
asdfasdf.PNG
ertet.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapacağınız en üstün olay film izlemek olacaksa RAM dışında çok yetersiz bir şey göremiyorum açıkçası. Bir üst işlemciyi 2.el bulabilirsiniz en fazla anakartınıza uygun olarak. Çalışıp çalışmadığı çokta garanti olmayacaktır. Güvendiğiniz bir bilgisayarcıda bulabilirseniz, işlemciyide güçlendirebilirsiniz. Fakat sadece film izlemek için browerser açabilecek ve kaldırabilecek RAM'e sahip olmanız daha iyi olur gibi.

2GB RAM ekle yeter farklı bir şey yapmana gerek yok. Bu arada ekran kartın Ati Readon HD2600 Pro yanlış sürücü güncellediğin için öyle gözüküyor. Windows Update ile gelen GPU güncellemesini alacaksın farklı şekilde güncellenmiyor o kendi sitesindeki işte şuan sendeki durum gibi oluyor 3600 series olarak gösteriyor. Dediğim gibi 2GB RAM tak kafi. İşletim sistemini win7 home basic yap.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı