Core 2 Duo e7300 önerirmisiniz

Galip Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Ben anakartımı değiştirmeden bilgisayarıma bıraz upgrade yapmak istiyorum 1 2 sene daha kullanacağım bu bilgisayarı. Geçen gün Sapphire R7 250 2Gb 128Bit ekran kartı aldım 4 Gb 667mHz ram var. şu an sadece işlemci almak istiyorum anakartım MSİ G31TM-P21 LGA775 pin. Dün bilgisayarcı arkadaşımın yanına gittim elince Core 2 Duo e7300 varmış bana dediki bu senin işini görür dedi ama bilemiyorum. Endişelerim var bende Core 2 Quad taraftarıyım o dediki oyunlarda Core 2 Duo nun performansı daha iyi olur dedi şimdi düşününce bana mantıksız geldi sizce bu işlemciyi almalımıyım zaten çok üst düzey oyunlar oynamıyorum bu arada şu an kullandığım işlemci intel e2180. Benim oynadığım oyunlar H1Z1 LoL BF3 GTA4 falan şu an kullandığım işlemci sıkıntı yaratıyor oyunlarda hafif kasmalar falan benim merak ettiğim ben Core 2 Duo e7300 alırsam performansta gözle görülür bir artış olurmu ve oyunlarda iyi performans sağlarmı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı