Core 2 Duo E7500 sisteme ekran kartı tavsiyesi

Marcovnikov

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar ben yakın zamanda bir sistem toplamayı düşünüyordum fakat kazandığım üniversite şehir dışında olduğundan vazgeçtim. Ama bu yaz da oyun oynamak istiyorum.

Bilgisayarıma şuan piyasadaki oyunları normal bir grafikte kaldırabilecek ekran kartı almayı planlıyorum. Aormal ve altı bile olabilir, çok grafik hastası değilim. Şu anda sistemimde Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz işlemci ve 2 GB DDR3 RAM bulunmakta. Bir ekran kartı almak çok mu mantıksız olur acaba? Tam bilgim olmadığı için belki çok komik bir şey de söylüyor olabilirim. :) Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ekran kartı önersek işlemci ve RAM darboğaz yapabilir bence siz notebook almayı düşünün. :D Ayrıca üniversitede işe yarar. Hayırlı olsun bu arada. ;) ;) Seneye ben de gireceğim. Allah büyük. :D :D

Anladım laptop mantıklı. :) Bir sene bilgisayardan uzak durursan kazanırsın en büyük tavsiyem bu arada. :D

Bütçeniz ne kadar tam olarak size notebook önerelim. :D

1-1,5 hafta içinde ben de kaldırıcağım zaten bilgisayarı. Kaldırınca derslerim bayağı iyi olmuştu.:D

2500-3000 civarı olabilir ama oyun için almak bana mantıksız geldi biraz laptopu. :D Sonuçta masaüstü kadar performans veremez. :D Laptopta oyun oynamaktada hiç deneyimim yok ama bilmiyorum olabilir aslında.

Bütçe belirtmemişsiniz ancak RAM'i 4 GB yapıp 750 Ti alabilirsiniz. Güç kaynağınız yetersiz kalırsa ZM400 alabilirsiniz.
Yanıt için sağol. Öncelikle RAM'i 4 yapmak sıkıntı değil de o ekran kartı işlemciyi darboğaz yapmaz mı ki?

Çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı