Core 2 Duo E7500 sisteme yükseltme

ysnBLC

Hectopat
Daha fazla  
  • GA-G31M-ES2L
  • Intel (R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2,93GHz
Eski bilgisayarımı iyi duruma getirmek için önerilerinizi dikkate alacagım lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler. (Pek bilgili değilim.)

Tavsiye etmem çünkü eski sistemlerde boşuna masraf oluyor ve keşke değiştirmeseydim diyorsunuz . ama illa upgrade yapacağım derseniz yapabileceğiniz en iyi şey ekran kartı almak olur. (R7 240 tavsiye ederim)

Tavsiye etmem çünkü eski sistemlerde boşuna masraf oluyor ve keşke değiştirmeseydim diyorsunuz . ama illa upgrade yapacağım derseniz yapabileceğiniz en iyi şey ekran kartı almak olur. (R7 240 tavsiye ederim)
Şu an kullandığım ekran kartı Radeon X1550 bundan iyisi keske değiştirmeseydim dedirttirmez sanırım

Tüm sistem özelliklerini yazar mısın ?
GA-G31M-ES2L
İntel (R) Core(TM)2 Duo CPU e7500 @ 2,93GHz
ATİ Radeon X1550
2 gb ram

MSI R7 240 2GB DDR3 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Asus R7 240 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
İkisi arasında herhangi bir fark varmıdır peki ?

Sana ram , ekran kartı , işlemci lazım . Bunlar 400 lirayı bulur . Sen bu kasayı 100 , 150 liraya sat . 500 lira gibibir bütçen olur toplam . O bütçe ile bu sisteminden çok daha güçlü ikinci el link verdiğim gibi bir sistem alabilirsin .
500 liraya senin sisteminden daha güçlü sistemleri alabilirsin .

Ayrıca sistemini satıp yeni sistem alacaksan kendin topla hazır toplanmış alma verdikleri fiyatlar çok fazla.

Bu arada vatandaki daha ucuzmuş onu al veya daha da ucuzunu bulursan onu al (msi R7 240 LPV2 versiyonu)

Ayrıca sistemini satıp yeni sistem alacaksan kendin topla hazır toplanmış alma verdikleri fiyatlar çok fazla.

Bu arada vatandaki daha ucuzmuş onu al veya daha da ucuzunu bulursan onu al (msi R7 240 LPV2 versiyonu)
Teşekkürler arkadaşım
Peki bi tavsiyen daha olursa eğer kendi sistemime bu ekran kartımı alaayım yoksa
TAKSİTLİ GAMER GTA 5 II X2 4GB DDR3 256BİT EKRAN KARTI SORUNSUZ - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 444583208
THERMALTAKE OYUNCU KASASI - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 447003336
Satılık bilgisayar son fiyat - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 447713874
Bu 3'ünden birisini mi tavsiye edersin hangisi daha uygun olur

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı