Core 2 Duo E7600 sisteme ekran kartı yükseltmesi

TheNarrator

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni ekran kartı alıcam ama kartın güç tüketimi hakkında hiçbir bilgim yok. PSU ve PC donanımının fotoğrafını atıyorum. GT 730, GT710, R7 240. Bu 3 ekran kartından birisi uyar mı?

Not: Şu anki ekran kartım Radeon HD 4450.

Dosya Ekleri

• nJXylN.jpg
    nJXylN.jpg
    404,7 KB · Görüntüleme: 169
  • Adsız.png
    Adsız.png
    70,5 KB · Görüntüleme: 175
  • Adsızasfas.png
    Adsızasfas.png
    8,8 KB · Görüntüleme: 203
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni ekran kartı alıcam ama kartın güç tüketimi hakkında hiçbir bilgim yok. PSU ve PC donanımının fotoğrafını atıyorum. GT 730, GT710, R7 240. Bu 3 ekran kartından birisi uyar mı?

Not: Şu anki ekran kartım Radeon HD 4450.

Kardeşim herhalde pc almak istemiyorsun. İşlemcin fena değil orta düzey oyunlar için ama ram sıkıntı çıkarır haberin olsun. Sana tavsiyem R7 240 tır. Çünkü eski sistemler için uygun en iyi ekran kartıdır yani F\P ürünüdür. Ama dediğim gibi oynayacağın oyuna göre ram sıkıntısı yaşabilrisin en az 4 gb ram yaparsan rahatlıkla çoğu oyunu akıcı şekilde oynarsın çünkü aynı ekran kartındından bendede var. Oynayacağın oyunu söylersen iyi olur bide ram takviyesi yapacaksan söyle yoksa zor o iş haberin olsun ???

Kardeşim herhalde pc almak istemiyorsun. İşlemcin fena değil orta düzey oyunlar için ama ram sıkıntı çıkarır haberin olsun. Sana tavsiyem R7 240 tır. Çünkü eski sistemler için uygun en iyi ekran kartıdır yani F\P ürünüdür. Ama dediğim gibi oynayacağın oyuna göre ram sıkıntısı yaşabilrisin en az 4 gb ram yaparsan rahatlıkla çoğu oyunu akıcı şekilde oynarsın çünkü aynı ekran kartındından bendede var. Oynayacağın oyunu söylersen iyi olur bide ram takviyesi yapacaksan söyle yoksa zor o iş haberin olsun ???
Öncelikle sorumu cevapladığın için teşekkürler. Ramı en yakın zamanda 4 yapacağım benim asıl demek istediğim güç kaynağım R7 240 ekran kartını destekliyormu? Yada fanlı ekran kartlarının güç tüketimi dahamı fazla oluyor ben anlıyamadım pek bana almam gereken fanlı bi model söyler misin?

130 TL'ye 2. el R7 240 satın alabilirsin.
130 liraya hiç bir yerde bulamadım 2. el

12v kanalından 180 watt R7 240 ve sistemin için yeterlidir. HD 4450 25 watt güç tüketiyor. R7 240 ise 35 watt. Herhangi bir ikinci el veya sıfır R7 240 alabilirsin.
bi kaç modele baktım yarısında güç tüketimini yazmamışlar vatandan buldum bi tane oda 47 watt dı

47 watt güç tüketen R7 240 yok. R7 240 OC modellerinin bazıları bile 30 watt güç tüketiyor. Benim size verdiğim değer R7 240'ın maximum TDP değeridir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı