Core 2 Duo Laptop LoL Kaç FPS Verir?

TheBehz

Decapat
Arkadaşlar hepinize günaydın, benim laptop League of Legends'de kaç FPS alır acaba? Yardımcı olur musunuz? Sistem özelliklerim altta.
Sistem Özellikleri:
* RAM : 3GB DDR2
* Ekran Kartı: 1GB Nvidia
* Windows 7 Premium
* DirectX: 11
* İşlemci: Intel Core 2 Duo
Cihaz aayriyeten overlock yapıldı.
CS:GO kasmadan oynuyorum. Sizce maksimumda oynar miyim? Cihazda başka uygulama olmadan mesela.

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends ekran kartından ziyade işlemciye aç bir oyun. İşlemcinizin ve ekran kartınızın serisi nedir? Hangi çözünürlükte maksimum ayarlarda oynamak istiyorsunuz? Core 2 Duo laptop dediğinize göre 1366x768 ya da 1600x900 olarak varsayıyorum. Şu anki ekipmanınızla tüm ayarlar son seviyedeyken akıcı oynayamazsınız gibi görünüyor.

Gtx770m 2gb ekran kartı 1 değilmiş İşlemci 1.66 1.70 Arası Ama overlock yapıldı 2.10 2.30 arası suan laptop yurtdışı full toplandı.
orta Seviyede En Yüksek Kaç FPS Alırım Yani ayarları sizin dediğimiz gibi yapsam pubg onuyorum minimum da kasmadan şuan

Sizlerin dediklerini yalanlamak gibi olmasında biraz internete bakin çocuk cihazın yurtdışı diyor birde toplamış o laptop ile ben gta5 oynarım ekran kartıni sonradan taktirdin diymi kardeşim bende ayni ekran kartı mevcut lol wolfteam ve gta4 yüklü gram kasmıyor biraz araştırma yapın ekran kartının sadece fiyatına bakin anlarsınız ne kadar iyi lütfen forumda biraz araştırma yapın kardeşim diyorum yaşım 26 benim bu arada kardeşim laptop senin şuan dirextX12 destekliyor shader 4.0 gamer laptop lardaki ekran kartına yakin lol de ben şuan 160 200 arası full almaya yakindim wp fen numaranın verirsen bana laptop sonra satmak istersen felan yaz bana ben parçalarını almak isterim fiyat önemli değil o ekran kartı ve parçalar fazla bulunmuyor özel üretim işlemci overlock yapıldı diyor şuan full maç ayarda 100 - 125 arası FPS alırsın full diyorum bak sen indir oyna dinleme kimseyi... Tüm forumdaki arkadaşlara kolay gelsin dikkat edin biraz yazılanlara.
İYİ AKŞAMLAR...👏🙏😒✋

Evet abi sistem overlock yapıldı yurtdışı cihazim ekran kartı değişti suan elimde DDR3 2gb RAM var takmayı planliyorum ama ben bilmiyorum bilgisayarcida bu cihaz herşeyi ile değişti overlock RAM ekran kartı felan gta5 diyorsun oynatirmi gerçekten😳

Kardeşim bende bilgisayarciyim ankara Etimesgut ta is yerim var ben ekran kartı 2 kere değiştirdim senin ekran kartından ve gta5 i evet rahat bi şekilde kaldırır sen eğer istersen bana whatsapp üzerinden at fotoğraflarını ben cihazına aliciyim parçalarına istersen...

Abi ben bi arkadaş var bursada oturuyorum bende laptop takas edicem onunki ile isterse lol için istiyor arkadaş ondan sordum yoksa kol felan hic oynamadim ben yanlış anlamasını forumdakiler kusura bakmayın hem bilgilenmis oldum tesekkur ederim cevap yazan herkese

Sizlerin dediklerini yalanlamak gibi olmasında biraz internete bakin çocuk cihazın yurtdışı diyor birde toplamış o laptop ile ben gta5 oynarım ekran kartıni sonradan taktirdin diymi kardeşim bende ayni ekran kartı mevcut lol wolfteam ve gta4 yüklü gram kasmıyor biraz araştırma yapın ekran kartının sadece fiyatına bakin anlarsınız ne kadar iyi lütfen forumda biraz araştırma yapın kardeşim diyorum yaşım 26 benim bu arada kardeşim laptop senin şuan dirextX12 destekliyor shader 4.0 gamer laptop lardaki ekran kartına yakin lol de ben şuan 160 200 arası full almaya yakindim wp fen numaranın verirsen bana laptop sonra satmak istersen felan yaz bana ben parçalarını almak isterim fiyat önemli değil o ekran kartı ve parçalar fazla bulunmuyor özel üretim işlemci overlock yapıldı diyor şuan full maç ayarda 100 - 125 arası FPS alırsın full diyorum bak sen indir oyna dinleme kimseyi... Tüm forumdaki arkadaşlara kolay gelsin dikkat edin biraz yazılanlara.
İYİ AKŞAMLAR...👏🙏😒✋
Biraz internete bakından sonrasını okumadım. Komedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı